Chcesz zadzwonić do Iron Mana?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2020 08:40
Iron Man to od lat ikona Marvela. Przygotowując siódmy numer komiksu "Thor" producenci zdecydowali się udostępnić numer telefonu do kultowego bohatera. 
Iron man 3
"Iron man 3"Foto: mat.pras.

student-2052868_1280.jpg
Nowy rok akademicki. Studenckie EDC

W najnowszym komiksie serii "Thor" pojawił się numer telefonu Tony'ego Starka. To numer aktywny, co potwierdził sam twórca serii Donny Cates, który zamieścił stosowny wpis na Twitterze.


Możemy pod ten numer zadzwonić, a w słuchawce usłyszymy Iron Mana. - Bardzo mi się podoba, gdy ktoś stara się łamać czwartą ścianę. W dobie internetu wszystko dzieje się szybko i taki numer został szybko zauważony i udostępniony. Ktoś na niego zadzwonił i okazało się, że nie był to pusty numer wymyślony na potrzeby komiksu, a faktyczny istniejący numer -mówi twórca internetowy Andrzej Mazuruk. W słuchawce usłyszymy głos Tony'ego Starka, który mówi: " Cześć, tak, mówi Iron Man. Niestety przez pewnego dużego, blond durnia nie używam już tego numeru". Po czym bohater odsyła na specjalną stronę internetową i dodaje: "staraj się pozostać w bezpiecznym miejscu, dobrze? Jestem już wystarczająco zajęty". 


Posłuchaj
03:51 czwórka pierwsze słyszę 29.09.2020 iron man.mp3 Marvel podaje numer telefonu do Tony'ego Starka - komentuje twórca internetowy Andrzej Mazuruk (Pierwsze słyszę/Czwórka)

 

Czytaj także:

Shutterstock koronawirus laptop 1200.jpg
Zeszyty czy laptop? Wyprawka na nowe czasy

Ten pomysł ma ogromne zalety marketingowe. - Tony Stark wspomina o stronie internetowej, jeśli ktoś wejdzie na podany adres to zostaje przekierowany na stronę Marvela, która reklamuje 7 numer "Thora" - wyjaśnia ekspert. - Uwielbiam takie akcje, bo pokazują, że z papierowego magazynu można przejść dalej, złamać czwartą ścianę, że interakcja pomiędzy różnymi sposobami na czerpanie z kultury może się odbywać za pomocą różnych środków- podkreśla. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

ProwadziKamil Jasieński

Materiał: Mateusz Kulik

Data emisji: 29.09.2020

Godzina emisji: 8.39

pj

Czytaj także

Nowy wygląd Facebooka - albo go kochasz, albo nienawidzisz

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2020 13:36
Od kwietnia 2019 roku wiadomo, że będzie nowy, desktopowy interface Facebooka. Dziś widział go już chyba każdy użytkownik. Opinie o nim są jednak podzielone.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Staliśmy się foodies, ale wciąż najchętniej zamawiamy pizzę

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2020 12:00
Wybory kulinarne Polaków, przez ostatnie lata, bardzo się zmieniły. Polacy stali się foodies, czyli osobami, które zaczynają próbować nowych potraw i doceniać dania z najdalszych zakątków świata.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Banksy w Warszawie. Tajemnice są wszędzie

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 11:02
Prace Banksy'ego znane są na całym świecie i na stałe wpisały się w popkulturę. Będziemy mogli zobaczyć je w Warszawie - dokładnie gdzie i dokładnie kiedy - wciąż nie wiadomo. 
rozwiń zwiń