Stay Fly o swojej najnowszej książce pt. "Lunatycy"

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2017 12:00
Żyjemy w dobie kultu sukcesu, który mierzonego już nie tylko miarą pieniędzy, ale i liczbą obserwatorów w mediach społecznościowych. O ciemnej stronie sukcesu opowiada najnowsza książka Jana Favre pt. "Lunatycy". 
Audio
  • Stay Fly o swojej najnowszej książce pt. "Lunatycy"
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/alexas_fotos

Bloger Jan Favre Po sześciu latach pisania wirtualnego postanowił w końcu stworzyć coś namacalnego. Już wkrótce ukaże się jego premierowa książka, w której opowiada o mediach społecznościowych z perspektywy, jakiej nie znaliśmy do tej pory. 

Akcja książki rozgrywa się w jednej ze współczesnych szkół średnich. Autor wyjaśnia, że miejsce akcji nie jest przypadkowe - stanowi ważny punkt wyjścia dla wydarzeń, jakie opisywane są w książce - Kiedy byliśmy w szkole średniej ja i moi koledzy często wyobrażaliśmy sobie kim chcielibyśmy zostać w przyszłości. Większość z nich odpuściła marzenia na rzecz "normalnej pracy". Często w rozmowach wracają do dawnych planów wyobrażając sobie co stałoby się, gdyby ten wielki plan wypalił. Dzięki tej książce chciałem pokazać, co mogłoby się stać, gdyby faktycznie odnieśli ten spektakularny sukces. Mogłoby się okazać, że ten świat nie jest do końca taki, jak mogłoby się wydawać - mówił na antenie Czwórki. 

O tym w jakim celu bloger zdecydował się na obniżenie ceny książki jeszcze przed jej premierą i dlaczego nie warto zgadzać się na każdy pomysł wydawnictwa opowiada w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Kamil Jasieński

Goście: Jan Favre bloger znany jako Stay Fly, autor książki "Lunatycy"

Data emisji: 26.10.2017

Godzina emisji: 8.14

ac/kd

Czytaj także

Fanggotten. Filmy wrzuca także w plenerze

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 15:50
- Ciężko mi powiedzieć, czemu rzeczy, które mnie ukształtowały nagrywam w plenerze. W pokoju raczej "śmieszkuję" - mówił w Czwórce Adam Wawrzyński znany też jako Fanggotten. W rozmowie z Kamilem Jasieńskim opowiedział nie tylko, o czym jest jego kanał na YouTubie, ale także zdradził kilka sekretów funkcjonowania w sieci.   
rozwiń zwiń
Czytaj także

Społecznościówki a psyche. Które dołują najbardziej?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 12:30
Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie do spraw Zdrowia Publicznego zajęło się związkami zdrowia psychicznego i platform społecznościowych. Który, według badaczy, serwis społecznościowy najgorzej wpływa na naszą psychikę?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Od bloga do książki. Jak pisać o zjawiskach z sieci?

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2017 11:44
- Cykl życia tekstu w internecie to mniej więcej jeden dzień, a ja popełniłem kilka fajnych i nie chciałem, żeby się zakopały - wyznaje w Czwórce bloger PigOut - Głodny, Zły i Brzydki, który ostatnio wydał książkę "Świnia ryje w sieci, czyli z pamiętnika hejtera". 
rozwiń zwiń