Audioriver 2011: Ernesto Ferreyra (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2011 09:00
W Czwórce po raz kolejny gości festiwal Audioriver. Tym razem kolejna gratka dla fanów: set didżejski Ernesto Ferreyry.

W pliku wideo znajdziecie dźwięki wyselekcjonowane przez Ernesta Ferreyrę. Pochodzący z Argentyny twórca jest członkiem wytwórni Cadenza Records, pod której szyldem tworzy brzmienia, które określa mieszanką latynoskiego groove’u i północnego minimalizmu.

Wcześniej wydawał także w takich labelach, jak Musique Risquée, Cynosure, Crosstown Rebels czy kanadyjski Mutek, gdzie dostrzeżono jego talent nie tylko didżejski, ale także jako producenta. Jego płyty są wypadkową mieszaniny emocji wynikającej z ciekawości życia, a co za tym idzie, inspiracji różnymi gatunkami muzyki. Jego poszukiwania wynikają z ciągłego podróżowania. Ernesto Ferreyra mieszkał m.in. w Meksyku i Montrealu, zanim znalazł swoje miejsce w Berlinie.

Te doświadczenia nie pozostają bez echa w jego muzycznych przedsięwzięciach. Grywa w najlepszych klubach: w berlińskim Watergate i Panorama Bar, tokijskim Yellow, rzymskim Spazio 900, a także w legendarnym klubie Pacha na Ibizie. Kojarzony jest również z projektu Chic Miniature, współtworzonego z Guillaume Coutu-Dumont.

 

Zapraszamy!Czytaj także

Zespół Skinny Patrini zagrał w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2011 10:00
W sobotę, 13 sierpnia gośćmi Pauliny Przybysz i Tomka Koncy w audycji "Ministerstwo Dźwięku" był duet "Skinny Patrini". Posłuchaj i obejrzyj koncert!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chris Liebing - ekskluzywny wywiad dla Czwórki. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2011 11:00
W specjalnym wydaniu audycji "Na cztery ręce" przypomnieliśmy występ Chrisa Liebinga na tegorocznym festiwalu Audioriver i porozmawialiśmy z tym twórcą gatunku schranz. Wszystko miało miejsce w piątek 2 września po godz. 23.00.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płyta Tygodnia: "Killer Sounds" zespołu Hard-Fi

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2011 11:00
Po czterech latach przerwy, brytyjska rockowa kapela, powstała w 2003 roku, powraca z trzecim krążkiem w dorobku.
rozwiń zwiń