Czym jest prawdziwy doping?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 16:00
Odpowiedzi na to pytanie szukamy w audycji "Na cztery ręce". Pretekstem do rozmowy jest oczywiście sprawa Lance'a Armstronga.
Audio

Jesień 2012 to krytyczny moment dla kolarstwa. Wielka ikona sportu upadła. Armstrongowi - siedmiokrotnemu zwycięzcy Tour de France, wygrywającemu z chorobą nowotworową założycielowi fundacji Livestrong - został udowodniony doping. Co dalej? Czy czujemy się oszukani? Czy takie afery mają wpływ na sport?

Naszymi gośćmi w audycji "Na cztery ręce"Krzysiek Starzyński - lekkoatleta, trener, dietetyk i kolarz - oraz Mateusz Chojecki - kolarz, zawodnik, pasjonat.

Zapraszamy do wysłuchania załączonej audycji.

Zachęcamy również do wysłuchania rozmowy z Jakubem Wawrzyniakiem,  piłkarzem zespołu Legia Warszawa i reprezentantem Polski w piłce nożnej. 


Czytaj także

Polski MacGyver w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2012 11:00
Gitara z pudełka po czekoladkach, czy przerażający rak z kartki papieru, to jedne z wielu cudownych rzeczy, które wyszły spod ręki Kamila Żurawskiego. Ale origami i rękodzieło, to nie jedyne dziedziny, które opanował do perfekcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Crossfit: sport z garażu?

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2012 08:00
Czy sport w XXI wieku jest w stanie jeszcze czymś nas zaskoczyć? Sprawdziliśmy to w audycji "Na cztery ręce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zachować tamten "klymat"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2012 15:00
Czy zwykła pamięć o tym, co minęło to już patriotyzm? A może wstydzimy się swoich lokalnych przyzwyczajeń, strojów, albo gwary?
rozwiń zwiń