Moje cudowne lata

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 09:00
W audycji "Na cztery ręce" sprawdzamy, co wspominamy z nostalgią oraz za czym z dzieciństwa tęsknimy...
Audio

Moda sprzed lat, ogród babci, smak lodów Bambino, zimne ognie, wyprawa maluchem nad Bałtyk, samochód na pedały, kapsle z powklejanymi flagami - co dziś wzbudza nasz największy sentyment? Nostalgia jest w modzie. Retro wzory wracają w designie, motoryzacji i ubraniach. Coraz więcej sentymentów jest też w sieci.

W audycji "Na cztery ręce" zastanowiamy się skąd w nas taka tęsknota za dawnymi latami? Zapraszamy w podróż do przeszłości z załączoną audycją.

 

 


Czytaj także

"Miłość" pozostanie na długo

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 13:56
- Pozornie wydawałoby się, że tematem filmu jest miłość, czyli najbardziej eksplorowane, wyczerpane zjawisko i słowo w kinie - mówi Jakub Duszyński o najnowszym obrazie Michaela Hanekego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Podróże o smaku mrożonej herbaty

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2012 18:10
Kiedyś były pocztówki z podróży, teraz wspomnienia z zagranicznych wojaży można zatrzymać w butelkach. Na pomysł, by kolekcjonować smaki z różnych części świata wpadli bohaterowie reportażu Eweliny Karpacz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sztuka świadomego milczenia

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2013 09:10
Mim na scenie, kino nieme, takie też komiksy. Występy mimów pełne precyzyjnego języka ciała i coraz więcej literatury, w której zamiast liter mamy znaczki i rysunki. Zapraszamy w niezwykłą podróż do świata ciszy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zjednoczenie rowerowe

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2013 15:00
Na czym polegają rowerowe wyprawy totalne? W audycji "Na cztery ręce" rozmawiamy o jednośladowej pasji.
rozwiń zwiń