Left 4 Dead żyje!

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 20:24
Kto by pomyślał, że wiekowe "Left 4 Dead" otrzyma aktualizację. "The Last Stand" to najnowszy, a zarazem ostatni dodatek do kultowej gry od Valve, która zapewni nam nowe doznania.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: REDPIXEL.PL/Shutterstock.com

gamer gaming gra komputerowa 1200.jpg
Gry wideo w służbie uczniów i nauczycieli

"Left 4 Dead" już niedługo otrzyma nową aktualizację do gry. Najnowszy patch wzbogaci kampanię o nowy rozdział zatytułowany "The Last Stand". Na razie nie podano terminu premiery. Wiemy jedynie, że nastąpi ona w tym roku. Redaktorzy serwisu NME porozmawiali z twórcami, dzięki czemu dowiedzieliśmy się więcej na temat tego, co oferuje ten projekt.

 JAiZ/Left 4 Dead 2 - The Last Stand Update [Official Teaser #1]

Nowe "The Last Stand" będzie pełnowymiarową kampanią, której finalna sekcja rozegra się wokół znanej latarni. Twórcy najpierw przenieśli mapę na silnik L4D2, a następnie zaczęli tworzyć lokacje do niej prowadzące. Przygotowano także wiele nowych modeli i efektów dźwiękowych. Przy okazji rozszerzono systemy skryptów gry, co pomoże innym moderom w tworzeniu własnych kreacji.

Wiecie ile lat ma Left 4 Dead 2? Jedenaście! Ale okazuje się, że wciąż ma wielu zwolenników!

JAiZ/Left 4 Dead 2 - The Last Stand Update [Official Teaser #2] 

 

Czekamy z niecierpliwością!

 

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka Łukasz JeffreJ Chmiel
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Land Of War. Nie tylko dla pasjonatów sztuki wojennej

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020 12:44
Za nami kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej, która zapisała się na kartach historii jako jeden z najbardziej dramatycznych i barbarzyńskich okresów w dziejach ludzkości. Chociaż gier osadzonych w tych realiach jest naprawdę sporo, żadnej nie udało się w pełni oddać ogromu zniszczeń jakie wyrządził człowiek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Spacją się skacze czy strzela?" Odwieczne pytania w gamingu

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2020 14:15
- Gaming umyka dziś tradycyjnym definicjom. Ta branża rozwija się tak dynamicznie, że nawet nie wiemy, jak nazwać to zjawisko. Ciężko więc, byśmy rozumieli w pełni jego potencjał - tłumaczył Jacek Wandzel z kanału "Spacją się skacze".
rozwiń zwiń