Nieprzeciętni 2020. Kto wygra? Wszystko zależy od Ciebie!

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2020 12:12
Znamy finalistów plebiscytu Nieprzeciętni 2020. Który z tych wyjątkowych ludzi otrzyma tytuł i statuetkę Nieprzeciętnego 2020? Zagłosuj i sam zdobądź wyjątkowe nagrody, czyli m.in. cyfrowe radia! Czas na głosowanie jest do 14 czerwca. 
Finaliści plebiscytu Nieprzeciętni 2020
Finaliści plebiscytu Nieprzeciętni 2020Foto: mat. pras.

nieprzecietni.jpg
ZOBACZ TAKŻE Nieprzeciętni 2019 - działo się w Czwórce

Poznaliśmy dziesiątkę finalistów plebiscytu Nieprzeciętni 2020. Wśród nich znaleźli się: Łukasz Pawlik, którego motto życiowe brzmi "nie widzę, ale dużo dostrzegam". Na co dzień pracuje w dwóch domach kultury i w dziennym domu pomocy społecznej, studiuje dyrygenturę orkiestr dętych, angażuje się społecznie i cały czas pędzi do przodu, Arkadiusz Andrejkow, twórca projektu "Cichy Memoriał", dzięki któremu na Podkarpaciu powstają wyjątkowe murale, Magdalena Antoszewska - autorka medycznych publikacji naukowych, Przemek Bojanowski, czyli strażak-ochotnik, Hanna Góźdź - młoda artystka, naukowiec, poszukiwaczka i działaczka społeczna, Przemek Kaca, który od 7 lat realizuje działania edukacyjno - profilaktyczne Hip-hop Druga Szansa, Majka Lipiak - prezes agencji marketingowej, która powstała po to, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową, Ewa Majcherek - studentka medycyny, zajmująca się profilaktyką HIV i nowotworów, slamerka Zuzanna Szmidt, i Aleksandra Zawistowska, która na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym i architektonicznym, promując jednocześnie recykling. 

ZAGŁOSUJ >>>


 zaremba 1200.JPG
Plebiscyt Nieprzeciętni - co słychać u finalistów z poprzednich lat?

W tym roku w kapitule plebiscytu, pod przewodnictwem szefowej Czwórki Hanny Dołęgowskiej zasiadają: Dtekk, czyli Jędrzej Dondziło - DJ, pomysłodawca, koordynator i dyrektor programowy Up To Date Festival, Michał Duchniewicz - Nieprzeciętny 2019, student medycyny na Univeristy of Cambridge, Dawid Godziek - zawodnik światowej czołówki ekstremalnych dyscyplin rowerowych, Sara Kordowska - wokalistka, zwyciężczyni trzeciej odsłony konkursu radiowej Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno", Rafał Masny - twórca Abstrachuje.TV, jednego z najpopularniejszych polskich kanałów na YouTube, Aleksandra i Piotr Stanisławscy - dziennikarze naukowi, autorzy "Crazy Nauka", najpopularniejszego i największego bloga popularnonaukowego w Polsce oraz Areta Szpura - współzałożycielka marki modowej Local Heroes, obecnie aktywistka ekologiczna.

sara kordowska 1200 koncert.jpg
Sara Kordowska - pisze piosenki i szuka Nieprzeciętnych >>>

I to oni wybrali spośród wielu zgłoszeń dziesięcioro wyjątkowych osób, które weszły do ścisłego finału naszego Plebiscytu. 

ZOBACZ TAKŻE Wystartował plebiscyt Nieprzeciętni 2020. "Szukamy ludzi wyjątkowych" >>>

Plebiscyt Nieprzeciętni 2020 wystartował 16 marca. Głosowanie na swoich faworytów trwa tylko do 14 czerwca, a zwycięzcę poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 25 czerwca. Wśród dotychczasowych laureatów "Nieprzeciętnych" znaleźli się m.in. Michał Brańka, działacz akcji "Czerwone noski", który na co dzień pomaga chorym dzieciom, a także Mateusz Zaremba, który współtworzył rakiety kosmiczne, cewki Tesli, czy roboty minisumo, a przy okazji znajdował czas, by działać na rzecz innych. W ubiegłym roku Plebiscyt zwyciężył Michał Duchniewicz, który w tej chwili jest studentem medycyny w Cambridge.

ZOBACZ TAKŻE Nieprzeciętni 2019. Wielka gala - sprawdź, co się działo [GALERIA] >>>

***

mat. pras./kd/ac


Materiały sponsora/mat. pras. Materiały sponsora/mat. pras.


Zobacz więcej na temat: Czwórka Nieprzeciętni 2020
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rafał Masny: nieprzeciętność to energia, która łamie schematy

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2020 17:50
Od 7 lat aktywnie współtworzy i obserwuje polski rynek internetowy. W tym roku w Czwórce szuka Nieprzeciętnych. - Ludzie młodzi są ideowi, świat oparty na potędze pieniądza jeszcze nie zdążył ich zepsuć. I ja chcę wspierać takie osoby - deklaruje Rafał Masny, jeden z założycieli kanału Abstrachuje.TV.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Areta Szpura: każdy z nas może być nieprzeciętny

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 13:20
Aktywistka ekologiczna i autorka książki "Jak uratować świat" - jest jednym z jurorów Plebiscytu Nieprzeciętni. - Dla mnie nieprzeciętność to odwaga w wyrażaniu swoich poglądów - przekonuje Areta Szpura.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksandra Stanisławska: szukam nieprzeciętności w świecie nauki

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2020 14:10
- Ludzie którzy zajmują się nauką, z pewnością są nieprzeciętni. Bo muszą być przede wszystkim nieprzeciętnie ciekawi świata - mówiła Aleksandra Stanisławska, założycielka portalu Crazy Nauka i juror Plebiscytu Nieprzeciętni 2020.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nieprzeciętni 2020. Jury wybiera finalistów!

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 11:02
Zakończył się pierwszy etap plebiscytu Czwórki Nieprzeciętni 2020 - przyjmowanie zgłoszeń zostało zamknięte. Teraz czas na wybór jurorów, a my już 18 maja poznamy dziesiątkę finalistów.
rozwiń zwiń