X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o szczepionce przeciw COVID19

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 23:55
Szczepionka powstała w bardzo szybkim tempie i może się okazać skuteczną bronią w walce z pandemię. Co powinniśmy o niej wiedzieć? Jak i kiedy będzie można się zaszczepić? 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: BaLL LunLa/ Shutterstock

W Polsce 27 grudnia ub.r. rozpoczęły się szczepienia przeciw COVID-19.

W pierwszej kolejności szczepieni są pracownicy sektora ochrony zdrowia, pracownicy DPS-ów i MOPS-ów oraz personel pomocniczy i administracyjny w placówkach medycznych, w tym w stacjach sanitarno-epidemiologicznych. Następnie szczepionkę otrzymają m.in. seniorzy, służby mundurowe i nauczyciele.

O tym jak będą wyglądały szczepienia kolejnych grup zawodowych i spólecznych oraz o wątpliwościach i pytaniach, jakie mogą pojawić się w związku ze szczepieniami mówili goście Strefy Rodzica: Karolina Częścik-Łysyszyn i MikołajFedorowicz z inicjatywy Marszu dla Nauki

Posłuchaj

62:10 Dzieci_AAC 2021_01_04-21-00-08_SR1_PER_.mp3 04.01.2021 Karolina Częścik-Łysyszyn i MikołajFedorowicz (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Audycję przygotował i prowadził Marcin Perfuński

Data emisji: 04.01.2021

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

TEDxKIDS - ciekawi, młodzi ludzie na scenie

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 23:55
TED to konferencje naukowe organizowane przez amerykańską fundację non-profit Sapling Foundation. Ich celem jest popularyzacja – jak głosi motto – "idei wartych propagowania". Podczas odbywających się pod tym patronatem konferencji TEDxKIDS, scena jest udostępniana dzieciom i młodzieży w wieku od 8 do 18 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gry integrujące rodzinę przy świątecznym stole

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2020 23:57
Święta to czas, w którym cała rodzina zbiera się w jednym miejscu, by wspólnie celebrować Boże Narodzenie. Poza śpiewaniem kolęd czy wspólnym siedzeniem przy stole wśród przepysznych potraw warto zorganizować dodatkowe atrakcje, które umilą rodzinne spotkanie – szczególnie jeśli wśród domowników znajdują się dzieci.
rozwiń zwiń