Polskie Radio Dzieciom

Aktywne Ferie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2024 21:04
W czasie tegorocznych ferii zimowych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu Zdroju zaprasza na liczne zajęcia dla dzieci.  Są to m.in. lekcje karate, na które zapraszani są zarówno dzieci, jak i ich rodzice, lekcje boksu, warsztaty szachowe i liczne wycieczki. O szczegółach oferty opowiedziała w Polskim Radiu Dzieciom Agnieszka Badach z MOSiR w Jastrzębiu Zdroju.
Aktywne Ferie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu Zdroju
Aktywne Ferie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu ZdrojuFoto: mat. prom.

Mimo, że ferie zbliżają się do końca, w MOSiR wciąż trwa intensywny program. Można również skorzystać z Akademii Boksu Zimowego, która odbywa się regularnie w poniedziałki, środy i piątki. Dodatkowo, organizowane są wycieczki dla dzieci. Niebagatelnym elementem są również warsztaty szachów, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Istnieje możliwość nauki gry w szachy w poniedziałki, środy oraz piątki.

Posłuchaj
04:22 MOSiR Jastrzębie.mp3 Aktywne Ferie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu Zdroju_Polskie Radio Dzieciom/Odjazdowy ekspres zimowy_6.02.2024.

 

Jeśli chodzi o zapisy na zajęcia lub wycieczki, najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z Ośrodkiem. Warto działać szybko, gdyż miejsca na niektóre wydarzenia mogą być już ograniczone - przyznała Agnieszka Badach z MOSiR w Jastrzębiu Zdroju. Po więcej zapraszamy do załączonego zapisu rozmowy.

Audycja: Odjazdowy ekspres zimowy
Prowadziła: Martyna Chuderska
Data emisji: 6.02.2023
Godzina emisji: 8.00

Przypominamy także o akcji "Ferie z Polskim Radiem Dzieciom". Jak co roku stacja przygotowała specjalne audycje przedstawiające propozycje ze świata literatury, teatru, sportu i rozrywki, które mogą wypełnić dzieciom i ich rodzicom, czas odpoczynku i rekreacji w czasie ferii zimowych 2024. Wszystkie szczegóły na bieżąco śledzić można w serwisie specjalnym feriedzieci.polskieradio.pl  W serwisie tym przedstawiamy aktualne i najciekawsze wydarzenia z różnych zakątków Polski. Zaglądamy do domów kultury, przyglądamy się interesującym propozycjom aktywizującym dzieci w różnych sferach rozwijania zainteresowań plastycznych, muzycznych, sportowych i nie tylko.

Zobacz także
Czytaj także

Ojcowski wyjazd z dzieckiem. Bezcenne chwile sam na sam

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2022 15:35
W wychowaniu dziecka oboje rodzice pełnią równie ważną rolę, a coraz większa świadomość ojców na temat ich znaczenia w rodzinie napędza ich do bycia blisko ze swoimi dziećmi. Szansą na spędzenie czasu razem są m.in. wspólne wyjazdy, które budują i zacieśniają więzi. Niemniej jednak wycieczka z maluchami, podczas której jest się ich jedynym opiekunem może być wymagająca. Jak zatem ojcowie mogą przygotować się do spędzania czasu sam na sam z dzieckiem? W Strefie Rodzica porozmawialiśmy o tym z Michałem Alickim, twórcą bloga "Tata Szef".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Aktywne ferie zimowe w Łodzi, Gdańsku i Lublinie? O wszystkim w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2024 15:09
Zimowe "Poranki w Polskim Radiu Dzieciom" nabierają tempa, a wraz z nimi rozkwita bogata oferta aktywności dla dzieci, młodzieży i rodzin na czas ferii zimowych. Zaglądamy do domów kultury, przyglądamy się interesującym propozycjom aktywizującym dzieci w różnych sferach rozwijania zainteresowań plastycznych, muzycznych, sportowych i nie tylko. Co ciekawego mają do zaoferowania Gdański Ośrodek Sportu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi i Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Lublinie? Po szczegóły zapraszamy poniżej.
rozwiń zwiń