Polskie Radio Dzieciom

Premiera podcastu Polskiego Radia Dzieciom. "Ucho widzi" - radiowe reportaże dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2024 14:56
Na bezpłatnej platformie podcastowej Polskiego Radia jest już dostępny najnowszy podcast Polskiego Radia Dzieciom "Ucho widzi". Zaglądamy w nim, razem z łapaczem dźwięków, w miejsca do których nasi słuchacze nie mają okazji zaglądać. Jakie tajemnice kryje piłkarska szatnia? Co kryją podziemia Pałacu Kultury i Nauki? Co widać i słychać z krakowskiej hejnalicy? Na te i wiele więcej pytań odpowiadamy w podcaście Polskiego Radia Dzieciom. W pierwszym odcinku poznajemy tajemnice PGE Narodowego. Zapraszamy! 
Premiera podcastu Polskiego Radia Dzieciom. Ucho widzi - radiowe reportaże dla dzieci. Zapraszamy
Premiera podcastu Polskiego Radia Dzieciom. "Ucho widzi" - radiowe reportaże dla dzieci. Zapraszamy!Foto: PR

Zapraszamy na cykl reportaży radiowych dla dzieci. "Ucho widzi" to najnowsza propozycja Polskiego Radia Dzieciom na wakacje. W cyklu tym, razem z łapaczem dźwięków, zaglądamy w miejsca do których nasi słuchacze nie mają okazji zaglądać. W pierwszym odcinku Agnieszka Ciecierska, autorka podcastu, zaprasza słuchaczy do poznania zakamarków PGE Narodowego.

Jakie są tajemnice piłkarskiej szatni? Kto kąpie się w wannie pełnej kostek lodu? Czy na stadionie jest autostrada? Czym jest Tymczasowe Pomieszczenie Przejściowe? Opowiadamy także o historii tego miejsca i przypominamy najważniejsze wydarzenia. Ucho widzi, a łapacz dźwięków czuwa. Dla Was znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy do wysłuchania podcastu Polskiego Radia Dzieciom.

Przypominamy, że na platformie podcastowej Polskiego Radia dostępne są także nowe odcinki podcastów dla rodziców "Strefa rodzica - Rozmowy z ekspertami". Zapraszamy!


Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci.
Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki.
Stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom dla małych i dużych poleca się na wakacje

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2024 14:59
Codzienne poranki familijne, nowa odsłona "Strefy Rodzica", parki narodowe bez tajemnic - to propozycja Polskiego Radia Dzieciom na tegoroczne wakacje. Dziennikarze będą towarzyszyć swoim najmłodszym słuchaczom już od samego rana. Więcej szczegółów na stronie Polskiego Radia Dzieciom.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Warszawa kryje w sobie wiele tajemnic, nawet przed mieszkańcami". O szczegółach w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2024 14:06
Warszawa to bardzo popularne miejsce wśród turystów, a czy wiecie, że w Pałacu Kultury i Nauki mieszkają koty? Co można znaleźć na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego? Zapraszamy na spacer po Warszawie. A o tym jakie miejsca warto odwiedzić szczególnie opowiedziała przewodniczka Małgorzata Brzózka-Warś, która była gościem Polskiego Radia Dzieciom.
rozwiń zwiń