Kultura

Rozterki młodego warszawiaka

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2010 15:30
Bohater książki Piotra Jagielskiego spotyka na swojej drodze Hegla i Boba Dylana.
Audio

Autor Piotr Jagielski ma 24 lata, a książka "Bird żyje" jest jego literackim debiutem. Krótka powieść przesycona jest intrygującymi informacjami o ikonach popkultury i najciekawszych miejscach z całego świata. Wszystkie wątki książki splatają się w antykwariacie na Krakowskim Przedmieściu.

- Wystarczy, że bohater na chwilę zatopi się w myślach, a już przenosi się z antykwariatu do Nowego Jorku i staje przed drzwiami największej księgarni świata, Strand Bookstore - opowiadał Michał Nogaś, który przyznał książce "Trójkowy Znak Jakości".

Debiut Piotra Jagielskiego "Bird żyje" ukazał się w Wydawnictwie Nisza.

Aby posłuchać audycji "Trójkowy Znak Jakości", kliknij dźwięk "Michał Nogaś o książce Bird żyje" w boksie "Posłuchaj", w ramce po prawej stronie.

usc

www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Fascynujące reportaże z Turcji

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2010 11:11
"Zabójca z miasta moreli" Witolda Szabłowskiego to opowieść o kraju rozdartym między tęsknotą za Europą, a eurosceptyzmem. Mamy dla Państwa kilka egzemplarzy tej fascynującej książki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lwica i klawisze

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2010 10:51
Ukazała się biografia najwspanialszej pianistki świata - Marty Argerich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

126 dni podróży na kanapie

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2010 14:20
Kanapa to motocyklowe siodło, na którym dziennikarz Trójki Tomek Gorazdowski przejechał cały świat. Swoją podróż opisał w książce przygodowej.
rozwiń zwiń