X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Kolejny transport humanitarny z Polski dotarł do obwodu charkowskiego

01.05.2022 17:49
Szef KPRM Michał Dworczyk poinformował na Twitterze, że kolejny transport humanitarny z Polski dotarł do obwodu charkowskiego.
Audio
  • Ukraina - Rosjanie przygotowują się do ataków na Mikołajów i Krzywy [posłuchaj]
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneOleksii Synelnykov/Shutterstock

"Tym razem przekazaliśmy prawie 600 ton długoterminowej żywności dla osób cierpiących z powodu rosyjskiej agresji. Dziękuję Kancelarii Premiera oraz Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych za sprawną organizację"- napisał minister Michał Dworczyk

O odebraniu transportu poinformował też na Facebooku Ołeh Syniehubow, szef charkowskiej administracji obwodowej. "Obwód charkowski otrzymał kolejny transport humanitarny. Przyjechał pociąg z trzydziestoma kontenerami z żywnością o długiej przydatności do spożycia. To prawie 600 ton. Gminy obwodu charkowskiego cierpiące z powodu rosyjskiej agresji otrzymały w ten sposób tak ważną pomoc dzięki wcześniejszym ustaleniom Kancelarii Prezydenta Wołodymyra Zełenskiego i oraz wicepremiera Iryny Wreszczuk z polskim rządem"- napisał Ołeh Syniehubow

Dodał, że to już trzeci taki pociąg. "Dziękuję panu Michałowi Dworczykowi za osobisty udział i zorganizowanie tak cennego ładunku dla nas w celu pomocy naszym mieszkańcom. Razem wygramy! Chwała Ukrainie!"- napisał na Facebooku szef charkowskiej administracji obwodowej.

IAR/ks

Rozpoczynają się ćwiczenia Defender Europe 2022 i Swift Response 2022 z udziałem polskich żołnierzy

01.05.2022 12:45
18 tysięcy żołnierzy z ponad 20 krajów, także z Polski, weźmie udział w rozpoczynających się dzisiaj ćwiczeniach Defender Europe 2022 oraz Swift Response 2022. Ćwiczenia odbędą się na terenie naszego kraju oraz ośmiu innych państw

Połączenie gazowe między Litwą i Polską GIPL już działa

01.05.2022 13:16
Jego łączna długość to ponad 500 kilometrów. Jest to jeden z najważniejszych projektów strategicznych ostatniej dekady

Nancy Pelosi w Rzeszowie: będziemy wspierać Ukrainę aż do jej zwycięstwa

01.05.2022 15:00
Przewodnicząca Izby Reprezentantów Kongresu USA Nancy Pelosi opowiadała o swojej wizycie w Kijowie, gdzie delegacja amerykańskich kongresmenów spotkała się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim.