X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Michał Dworczyk

Szef KPRM: dziś oddajemy hołd poległym

"80. rocznica ataku sowieckiej Rosji na Polskę. W konsekwencji dziesiątki tysięcy Polaków zostało zamordowanych, ponad milion zesłanych, a Polska utraciła połowę terytorium. Dziś oddajemy hołd poległym i pomordowanym na Wschodzie" - napisał na Twitterze szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo 17 września 1939 II wojna światowa Związek Sowiecki ZSRR Katyń zbrodnia katyńska Michał Dworczyk kancelaria premiera pamięć

Małgorzata Kidawa-Błońska: #SilniRazem to nie mój hasztag

- Odcinam się od tego, że na moim billboardzie PiS celowo umieszcza hasztag #SilniRazem, który nie był tam umieszczony. On nie jest mój, proszę, by go nie umieszczać, bo to gra nie fair - powiedziała w Szczecinie kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Małgorzata Kidawa-Błońska Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość PiS Radosław Fogiel Michał Dworczyk kampania wyborcza Wybory parlamentarne 2019 wybory w Polsce internet twitter

Akcja KO "Silni razem". Politycy PiS: to obrzydliwy hejt

Politycy Prawa i Sprawiedliwości w tym szef KPRM Michał Dworczyk i zastępca rzecznika partii Radosław Fogiel zaapelowali do kandydatki Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, aby "odcięła się" od akcji KO "Silni razem". Zdaniem przedstawicieli PiS, jest to haniebna akcja i przykład "hejtu w internecie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PiS Prawo i Sprawiedliwość Radosław Fogiel Michał Dworczyk Platforma Obywatelska internet twitter koalicja obywatelska

Lider PO porównał PiS do pruskich zaborców. Szef KPRM: fałszywy język miłości

- Jego słowa wynikają pewnie z prywatnego stresu szefa PO Grzegorza Schetyny, ale też pokazują sposób myślenia osób, które są we władzach PO, myślenia z pogardą, na zasadzie "wyeliminujmy przeciwników" - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk, pytany o porównanie obecnej władzy do pruskich zaborców.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska PiS Prawo i Sprawiedliwość Michał Dworczyk wybory w Polsce kampania wyborcza Wybory parlamentarne 2019

Szef KPRM w Wałbrzychu: dziesięć propozycji PiS dla regionu

Dziesięć zadań, które Prawo i Sprawiedliwość w przypadku wygranych wyborów zrealizuje w najbliższej kadencji w południowej części woj. dolnośląskiego, przedstawił podczas wystąpienia na konwencji partii w Wałbrzychu szef KPRM Michał Dworczyk. Wśród nich znalazły się m.in. budowa co najmniej trzech obwodnic w regionie, uruchomienie czterech pasażerskich linii kolejowych i pozyskanie pieniędzy na remont Katedry Świdnickiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk konwencja PiS Prawo i Sprawiedliwość Wałbrzych

Warszawa: jeszcze dziś uruchomienie zastępczego rurociągu

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski potwierdził, że dziś ma zacząć działać awaryjny rurociąg, doprowadzający ścieki z lewobrzeżnej części stolicy do oczyszczalni Czajka. Na popołudnie zaplanowano konferencję prasową w tej sprawie, z udziałem szefa KPRM Michała Dworczyka oraz przedstawiciela Wód Polskich. Wtedy też możliwe jest uruchomienie przesyłania nieczystości zastępczym rurociągiem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk zanieczyszczenie

W niedzielę po południu uruchomienie awaryjnego rurociągu

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski potwierdził, że dziś ma zacząć działać awaryjny rurociąg, doprowadzający ścieki z lewobrzeżnej części stolicy do oczyszczalni "Czajka". Na godz. 16.30 zaplanowano konferencję prasową w tej sprawie, z udziałem szefa KPRM Michała Dworczyka oraz przedstawiciela Wód Polskich. Wtedy też możliwe jest uruchomienie przesyłania nieczystości zastępczym rurociągiem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk zanieczyszczenie

Michał Dworczyk: przez lata ograniczano prawa Polaków na Wschodzie

- Po 1989 r. nie spłaciliśmy długu, jaki Polska miała wobec Polaków na Wschodzie, tego środowiska, które przez cały okres komunizmu było tematem tabu, nie można było mówić o Kresach, ani o Polakach, którzy tam pozostali – mówił w Polskim Radiu 24 Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Polonia społeczeństwo Karta Polaka Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Michał Dworczyk

Szef KPRM: nazwisko kandydata na premiera - po wyborach

- Temat kandydata PiS na premiera pojawi się dopiero po 13 października - mówił w Polsat News szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Michał Dworczyk. - Nikt nie może być pewien, co będzie po wyborach, do tego czasu mówienie o nazwiskach jest przedwczesne - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk polityka wybory w Polsce Wybory parlamentarne 2019 kampania wyborcza kancelaria premiera Mateusz Morawiecki Małgorzata Kidawa-Błońska