Redakcja Polska

Oświadczyny na pokładzie samolotu LOT-u. Pierwsze takie w historii przewoźnika

23.04.2024 15:41
Kapitan samolotu Polskich Linii Lotniczych LOT oświadczył się stewardessie tuż przed startem samolotu z Warszawy do Krakowa. – Odmieniłaś moje życie, sprawiłaś, że jestem szczęśliwym człowiekiem, jesteś dla mnie największym skarbem – mówił kapitan Konrad do swojej wybranki, stewardessy Pauli, na oczach pasażerów. To pierwsze takie zaręczyny w historii polskiego przewoźnika.
Moment oświadczyn na pokładzie embraera LOT-u
Moment oświadczyn na pokładzie embraera LOT-uFot.: Kadr z filmu/Youtube/PLL LOT

Tej chwili ani stewardessa Paula, ani wszyscy pasażerowie samolotu Embraer 195 Polskich Linii Lotniczych LOT, się nie spodziewali. Kapitan samolotu lecącego z Warszawy do Krakowa na chwilę przed startem poprosił wybrankę swojego serca o to, by została jego żoną.

Sądząc po reakcji kobiety, nie spodziewała się ona, że ten rutynowy lot będzie tak emocjonujący. 

Szczęśliwa stewardessa oczywiście przyjęła zaręczyny kapitana samolotu w akompaniamencie oklasków i wiwatów pasażerów i pozostałej załogi.


Źródło: facebook/youtube

Zobacz więcej na temat: LOT samolot lotnictwo

Amerykańska broń jądrowa w Polsce? Donald Tusk: czekam na spotkanie z prezydentem Dudą

22.04.2024 16:01
Premier Donald Tusk powiedział w poniedziałek, że czeka na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą w związku z jego deklaracją ws. rozlokowania broni nuklearnej w Polsce. Chciałbym, aby ewentualne inicjatywy były bardzo dobrze przygotowane i żebyśmy mieli wszyscy przekonanie, że tego chcemy - dodał.

W Londynie po raz 52. odbył się Bal Polski - jedno z kluczowych wydarzeń tamtejszej Polonii

22.04.2024 16:56
Już po raz 52. odbył się w Londynie Bal Polski - najważniejsze wydarzenie towarzysko-charytatywne Polaków w Wielkiej Brytanii, którego celem jest promowanie polskiej kultury, wzmacnianie relacji polsko-brytyjskich i zbieranie funduszy na szczytne cele.

W Nowym Jorku proces Donalda Trumpa. To pierwszy taki przypadek w historii USA

23.04.2024 11:12
W Nowym Jorku rozpoczyna się pierwszy w historii proces kryminalny byłego prezydenta USA. Na ławie oskarżonych zasiadł Donald Trump, któremu prokuratura zarzuca fałszowanie dokumentacji biznesowej w celu ukrycia skandalu seksualnego w kluczowym momencie kampanii wyborczej 2016 roku.