X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dr Wiesław Rozłucki ocenia 25 lat wolnego rynku

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2015 09:00
Czy prywatyzacja mogła być przeprowadzona lepiej? Czy plan Balcerowicza był jedynym ratunkiem dla Polski? O tym w dzisiejszej audycji.
Audio

Dr Wiesław Rozłucki, wieloletni prezes warszawskiej giełdy, w rozmowie z prof. Antonim Dudkiem oceni gospodarkę Polski z perspektywy ćwierćwiecza. Co sądzi na temat prywatyzacji i planu Balcerowicza? Czy rządzący po 1989 r. podjęli właściwe decyzje?

Gość Dwójki jest współzałożycielem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i jej pierwszym prezesem (1991–2006). Jego działalność uhonorowano wieloma nagrodami - w 2000 roku został został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski, zaś rok później – Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. W 2007 roku został także laureatem nagrody Galeria Chwały Polskiej Ekonomii.

***

Na audycję Ćwierćwiecze w poniedziałek (22.06) w godz. 18.00-19.00 zaprasza prof. Antoni Dudek.

mg/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Waldemar Pawlak: debaty w latach 90. były poważniejsze

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2015 17:00
- Dzisiaj w działaniach rządu dominuje marketing polityczny. To się przekłada na organizację jego pracy - oceniał były premier, który w Dwójce wspominał przemiany w Polsce po roku 1989.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Włodarczyk: PO i PiS w konflikcie od lat 80.

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2015 14:00
- Wielką słabością polskiej polityki jest skłonność do personalnego traktowania sporów - uważa prof. Wojciech Włodarczyk, minister w rządzie Jana Olszewskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Okrągły Stół – kompromis czy kompromitacja?

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015 12:00
– Uważam, że Okrągły Stół był poważną omyłką. Myślę, że w tamtym czasie można było żądać dużo więcej – mówił Kornel Morawiecki, założyciel Solidarności Walczącej.
rozwiń zwiń