Jan Emil Młynarski i jego nowy album

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2023 18:00
16 czerwca ukazała się płyta "Narkotyki" Jana Emila Młynarskiego & Brass Federacji. O nowym albumie z wokalistą, multiinstrumentalistą i radiowcem rozmawiał Andrzej Zieliński.
Jan Emil Młynarski
Jan Emil MłynarskiFoto: Cezary Piwowarski/Polskie Radio

Album to pierwsza w karierze sygnowana własnym nazwiskiem płyta Jana Emila Młynarskiego.

Jest to zbiór przedwojennych polskich piosenek, które artysta odkrywał na przestrzeni lat przy okazji działalności w ramach własnego zespołu Warszawskie Combo Taneczne i przede wszystkim w procesie przygotowywania kolejnych audycji radiowych w Programie 3 Polskiego Radia.

Jan Emil Młynarski o nowym albumie:

Płyta pod przewrotnym tytułem "Narkotyki" nie jest apoteozą używek. Stare piosenki są moimi narkotykami i solidną ich porcją postanowiłem się podzielić. Życzę miłego odbioru.


Posłuchaj
30:52 2023_06_28 17_29_32_Dwojka_O_wszystkim_z_kultura.mp3 Jan Emil Młynarski i jego nowy album (O wszystkim z kulturą/Dwójka)

 

***

Tytuł audycji: O wszystkim z kulturą

Prowadził: Andrzej Zieliński

Gość: Jan Emil Młynarski (wokalista, multiinstrumentalista i radiowiec)

Data emisji: 28.06.2023

Godzina emisji: 17.30

mo

Czytaj także

Jan Emil Młynarski: wybraliśmy repertuar warszawski, tradycyjny

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 19:07
- Nasz koncert jest w przededniu kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, więc postanowiliśmy zaznaczyć tę naszą kulturę i podziałać na odbiorcę. Jednak nie chcemy grać utworów smutnych i martyrologicznych  - mówił w Dwójce Jan Emil Młynarski, którego - w duecie z Anią Bojarą - usłyszymy w sobotniej "Miejscówce z Dwójką" (31.07).
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jan Emil Młynarski: jestem teraz silniejszy

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2022 11:21
- Przyznałem sobie nagrodę w postaci 25-lecia na scenie, ponieważ wytrwać w tym zawodzie, być w formie, było bardzo trudno - mówił Jan Emil Młynarski na antenie Dwójki przy okazji emisji koncertu z okazji ćwierćwiecza scenicznej aktywności muzyka.
rozwiń zwiń