X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Chłopecki we wspomnieniach

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2012 12:00
W "Poranku Dwójki" o zmarłym dziennikarzu Dwójki opowiadają jego przyjaciele i współpracownicy.
Audio

W związku ze śmiercią naszego kolegi, dziennikarza, wybitnego muzykologa i krytyka muzycznego – Andrzeja Chłopeckiego -  w Poranku Dwójki wspominali  Andrzeja: Grzegorz Michalski, Elżbieta Markowska i Małgorzata Gąsiorowska.

Gościliśmy też w studiu  Marka Żebrowskiego – autora książki biograficznej  - „Jerzy Giedroyć. Życie przed "Kulturą” -  o zupełnie nieznanym okresie życia Redaktora. Książka jest nowoczesną, świetnie napisaną opowieścią biograficzną – ożywia postać Jerzego Giedroycia – dziecka, nastolatka, brata, syna, męża, szefa, przyjaciela – w miejsce znanej i opisywanej wielokrotnie roli Redaktora.

Program poprowadził Tomasz Szachowski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Giedroyc w Pamięci Świata

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2011 16:06
19 lipca w domu paryskiej "Kultury" w Maisons-Laffitte odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji wpisania Archiwum Instytutu Literackiego na listę programu "Pamięć Świata" UNESCO.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mija 11 lat od śmierci Jerzego Giedroycia

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2011 10:47
Jerzy Giedroyc - założyciel, redaktor i wydawca paryskiej "Kultury", polityk i publicysta - zmarł 4 września 2000 roku w Maisons-Laffitte pod Paryżem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Józef Mackiewicz - rodzinny punkt widzenia

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2012 00:09
Józef Mackiewicz urodził się 1 kwietnia 1902 roku, 110 lat temu, ale do dziś budzi emocje. Niektórzy uważają go za jednego z największych polskich prozaików XX wieku, inni za zdrajcę i kolaboranta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspomnienie o Andrzeju Chłopeckim

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2012 12:57
Gośćmi Joanny Grotkowskiej będą przyjaciele i współpracownicy Andrzeja Chłopeckiego, muzykolodzy, dziennikarze i kompozytorzy.
rozwiń zwiń