X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wszystkie tajemnice Watykanu

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 16:22
W specjalnym wydaniu audycji "Słuchaj świata" – nadawanej prosto z Rzymu – porozmawiamy o Państwie Kościelnym.
Audio

Dlaczego Watykan jest ostatnią monarchią absolutną w Europie? Jak wygląda codzienne życie w Watykanie i dlaczego Muzea Watykańskie biją rekordy frekwencji? Czy na terytorium tego najmniejszego państwa świata jest więzienie? Jak zmienia się moda w Watykanie, do czego służy stacja kolejowa na tyłach bazyliki św. Piotra?

W naszej audycji będziemy też snuć refleksje o historii Państwa Kościelnego – zastanowimy się nad jego położeniem w czasie risorgimenta, które doprowadziło do Zjednoczenia Włoch. Opowiemy także o Radiu Watykańskim, które w tym roku obchodzi 80-lecie istnienia.

Rozmówcami Bartosza Panka będą: prof. Wojciech Jakubowski, o. Stanisław Tasiemski, prof. Gian Luca Potesta, prof. Antonio Paolucci.

1 maja (niedziela), godz. 16:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beatyfikacja Jana Pawła II na antenach Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 12:48
W niedzielę, 1 maja, odbędzie się beatyfikacja Jana Pawła II. Z tej okazji wszystkie Programy Polskiego Radia przygotowały specjalne audycje, upamiętniające Papieża Polaka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Santo – droga do świętości

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 15:13
W specjalnym wydaniu "Klubu Ludzi Ciekawych Wszystkiego" prosto z Watykanu: rozmowa o wyjątkowej mocy oddziaływania Jana Pawła II.
rozwiń zwiń