Polskie Radio
Section05
Cavaliada

Krakowska odsłona Cavaliada Tour. Niezwykła popularność i nadzieja polskiego jeździectwa

– Na pewno ten cykl halowy, który jest organizowany w ramach Cavaliada Tour, jest świetną promocją jeździectwa. Uważam, że po raz kolejny okazuje się, że to przedsięwzięcie rozgrywane w czterech miastach w Polsce, jest świetną promocją. Bardzo nas cieszy, że tak licznie te areny są odwiedzane przez kibiców – mówi Marcin Kamiński, prezes Polskiego Związku Jeździeckiego.
Zobacz więcej na temat:  Cavaliada CAVALIADA Tour Kraków zawody koń konie Trzecia Strona Medalu

Finał Cavaliady w Krakowie - znamy zwycięzców!

Najważniejszy konkurs CAVALIADY w Krakowie – PKO Bank Polski Grand Prix wygrał reprezentant Niemiec – Patrick Bölle na Caramba De Janeiro. Życiowy sukces odniósł także Marek Wacławik, który na Kathmandau zajął drugie miejsce. Finał CAVALIADY Tour i ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata wygrał z kolei Kristaps Neretnieks. Patronem medialnym zawodów był Program Pierwszy i Program Trzeci Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU koń konie jeździectwo zawody Cavaliada CAVALIADA Tour Kraków

Wielki finał Cavaliada Tour 2023/2024 w Krakowie

Wielkie święto jeździeckie zawitało do Krakowa. W kolejnej odsłonie Cavaliady startowali zawodnicy z 17 państw, a pula nagród przekroczyła milion złotych! Jeźdźcy rywalizowali w rankingach: CAVALIADA Tour, CAVALIADA Dressage Tour, ORLEN Driving Tour, TRAF Eventing Tour, CAVALIADA Future, CAVALIADA Open Tour. Wydarzenie w Krakowie odbyło się w dniach 22-25 lutego 2024 roku. Patronem medialnym był Program Pierwszy i Program Trzeci Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Cavaliada CAVALIADA Tour Kraków zawody koń konie jeździectwo SPORT inne dyscypliny

Wielki finał Cavaliada Tour 2023/2024 w Krakowie!

Wielkie święto jeździeckie zawitało do Krakowa! W kolejnej odsłonie Cavaliady startują zawodnicy z 17 państw, a pula nagród przekracza milion złotych! Jeźdźcy rywalizują w rankingach: CAVALIADA Tour, CAVALIADA Dressage Tour, ORLEN Driving Tour, TRAF Eventing Tour, CAVALIADA Future, CAVALIADA Open Tour. Wydarzenie w Krakowie odbywa się w dniach 22-25 lutego 2024 roku. Patronem medialnym jest Program Pierwszy i Program Trzeci Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Cavaliada CAVALIADA Tour Kraków zawody koń konie jeździectwo

Wielki finał Cavaliada Tour 2023/2024 w Krakowie!

Wielkie święto jeździeckie zawitało do Krakowa! W kolejnej odsłonie Cavaliady startują zawodnicy z 17 państw, a pula nagród przekracza milion złotych! Jeźdźcy rywalizują w rankingach: CAVALIADA Tour, CAVALIADA Dressage Tour, ORLEN Driving Tour, TRAF Eventing Tour, CAVALIADA Future, CAVALIADA Open Tour. Wydarzenie w Krakowie odbywa się w dniach 22-25 lutego 2024 roku. Patronem medialnym jest Program Pierwszy i Program Trzeci Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Cavaliada CAVALIADA Tour Kraków zawody koń konie jeździectwo Trójka

Cavaliada Sopot za nami. Radość i sukcesy dzięki współpracy

– Konie są trenowane, ale traktowane jak członkowie rodziny. Jak koń nie chce, to nie będzie skakać. To jest trenowane trochę z "funu", trochę z przyjemności. One lubią wygrywać. To wszystko wynika ze współpracy wieloletniej albo jest symbioza, albo nie – ocenia jeden z ekspertów w rozmowie z Dariuszem Urbanowiczem. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trzecia Strona Medalu Cavaliada CAVALIADA Tour Sopot Krzysztof Łoniewski Mateusz Warianka

Wielkie święto jeździectwa. Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka na Cavaliada Tour

Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka zaprosiły na relacje i specjalne audycje plenerowe z Cavaliada Tour - największych międzynarodowych zawodów jeździeckich w Polsce. Rywalizacja odbywała  się kolejno w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Sopocie oraz Krakowie. Szczegóły na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia. Zaproszenia na wydarzenie można było zdobyć, słuchając Programu 1 Polskiego Radia i radiowej Trójki.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Trójka Cavaliada konie jeździectwo

Cavaliada 2023. Diarmuid Howley zdobywcą nagrody pod patronatem Polskiego Radia

Trzeci dzień zawodów Cavaliada Tour 2023 w Warszawie przyniósł kolejne trofeum dla polskich jeźdźców. Tego samego dnia miał miejsce konkurs Barier, gdzie zawodnicy rywalizowali nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego, pod patronatem promocyjnym Polskiego Radia. Trofeum po emocjonującej walce zdobył Diarmuid Howley z Irlandii.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Skrzyczyński Cavaliada CAVALIADA Tour Diarmuid Howley

Cavaliada Warszawa: Diarmuid Howley z nagrodą pod patronatem Polskiego Radia

Na warszawskim Torwarze trwają zawody Cavaliada Tour 2023. Rozgrywanych w dniach 16-19 listopada turnieju prezentują się czołowi jeźdźcy z Polski i świata, a kolejny dzień zmagań przyniósł kolejne trofeum dla reprezentanta naszego kraju. W sobotę (18.11) przyznano także nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego, pod patronatem promocyjnym Polskiego Radia, którą wywalczył Diarmuid Howley.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Witold Lazar Cavaliada CAVALIADA Tour Diarmuid Howley

Wielkie święto jeździectwa. Program 1 Polskiego Radia na Cavaliada Tour

Program 1 Polskiego Radia zaprosił na relacje i specjalne audycje plenerowe z Cavaliada Tour - największych międzynarodowych zawodów jeździeckich w Polsce. Rywalizacja odbywa się kolejno w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Sopocie oraz Krakowie. Szczegóły na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia. Zaproszenia na wydarzenie można zdobyć, słuchając Programu 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Cavaliada konie jeździectwo CAVALIADA Tour