X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Państwowa Komisja Wyborcza

PKW: wybory przebiegły spokojnie. Rekordowa frekwencja

- Na ponad 27 tys. obwodowych komisji wyborczych i blisko 30 mln wyborców, można powiedzieć, że wybory przebiegły w sposób bardzo spokojny - ocenił wiceszef PKW Sylwester Marciniak. Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała, że frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego prawdopodobnie przekroczy 40 procent. Według sondażu exit poll, wyniosła 43 procent. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Państwowa Komisja Wyborcza

Wybory do PE: apel o jeden znak "x" w jednej kratce

 - Apelujemy, żeby poważnie podchodzić do głosowania. Należy powstrzymać się przed dopisywaniem czegokolwiek i należy postawić jeden znak "x" w jednej kratce przy nazwisku jednego kandydata - powiedziała szefowa KBW Magdalena Pietrzak. Niewykluczone, że na niektórych zalanych terenach Podkarpacia i Małopolski obwodowe komisje wyborcze zostaną przeniesione w inne miejsce. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Państwowa Komisja Wyborcza

Wybory do PE. W piątek losowanie numerów list wyborczych

W piątek o godz. 15 Państwowa Komisja Wyborcza wylosuje numery list wyborczych komitetów, które zgłosiły listy kandydatów w więcej niż jednym okręgu wyborczym w związku z majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Państwowa Komisja Wyborcza wybory do Parlamentu Europejskiego Koalicja Europejska Platforma Obywatelska Polskie Stronnictwo Ludowe Prawo i Sprawiedliwość Kukiz'15 Robert Biedroń