Polskie Radio
Section05

Piłka nożna

Znany trener zgłasza akces do pracy z Legią. "Jestem chętny"

Legia Warszawa, obecny mistrz Polski znajduje się w... strefie spadkowej. Drużyna z Łazienkowskiej przechodzi potężny kryzys, który ciągnie się jeszcze od czasów Czesława Michniewicza. Pomoc "Wojskowym" zaoferował Leszek Ojrzyński. - W obecnej sytuacji jak najbardziej. Byłbym bardzo zadowolony, chętny do rozmów - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" znany w Ekstraklasie szkoleniowiec. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Legia Warszawa Ekstraklasa

Premier League: Klasyk w cieniu trenerskiej karuzeli

Michael Carrick jako piłkarz Manchesteru United wielokrotnie mierzył się w klasyku Premier League z Arsenalem. W czwartkowy wieczór zadebiutuje na Old Trafford w nowej roli – tymczasowego szkoleniowca. Ralf Rangnick, który ma poprowadzić drużynę do końca sezonu, musiał się najpierw uporać z angielską biurokracją.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Premier League manchester united Arsenal Londyn cristiano ronaldo Alex Ferguson Arsene Wenger

Włodarczyk, znów strzela dla Legii, Jaki ojciec taki syn?

- Trener Saganowski śmiał się i pytał, dlaczego akurat dzisiaj musiałem strzelić gola. Ten szkoleniowiec bardzo mi pomógł w mojej karierze - powiedział 18-letni Szymon Włodarczyk, bohater mistrzów Polski, który zdobył decydującą bramkę w meczu Motor Lublin - Legia Warszawa, dając swojej drużynie przepustkę do ćwierćfinału Pucharu Polski. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Puchar Polski Legia Warszawa Motor Lublin - piłka nożna