X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Tomasz Kalita

"W polskiej służbie zdrowia jest zbyt dużo struktur"

Minister zdrowia ma już gotowy projekt ustawy likwidującej Narodowy Fundusz Zdrowia. Projektem dotyczącym sieci szpitali jeszcze w czwartek zajmie się Komitet Stały Rady Ministrów. – Gdyby ten potok słów miał moc stawania się faktami, mielibyśmy świetną służbę zdrowia – mówił w audycji Punkt Widzenia publicysta Marek Król.
Zobacz więcej na temat:  służba zdrowia Konstanty Radziwiłł Ministerstwo Zdrowia NFZ Marek Król marihuana Tomasz Kalita

„Śmierć Tomasza Kality zawstydza całą elitę polityczną”

– Widzimy, że cała elita polityczna jest śmiercią Tomasza Kality zawstydzona i tak powinno być. Apeluję do polityków rządu i opozycji, żeby w spokoju przygotowali dobrą ustawę, która będzie służyć pacjentom i ulży ich cierpieniu – mówił w Polskim Radiu 24 Bartosz Rydliński z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  marihuana zdrowie Tomasz Kalita rak Andrzej Duda służba zdrowia medycyna

Debata o legalizacji marihuany. "Nie chcę łamać prawa"

Powrót do dyskusji na temat leczniczej marihuany wywołał wpis na portalu społecznościowym byłego rzecznika SLD Tomasza Kality. "Od kiedy wiem, że mam wielopostaciowego glejaka życie całkowicie się zmieniło. Doceniam je, jak nigdy wcześniej. Ponoć pomaga olej z marihuany. To straszne, że aby zrobić w mojej sytuacji wszystko, co możliwe, musiałbym łamać prawo. Oby mój post dał rządzącym do myślenia" – napisał.
Zobacz więcej na temat:  Marek Balicki marihuana medycyna nowotwory Tomasz Kalita