X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobro: Marek Falenta wymyśla historie w desperacji

- Nie widziałem żadnych podstaw, żeby uwzględnić wnioski o ułaskawienie Marka Falenty - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Gdyby to, co mówi pan Falenta, było prawdą, z pewnością podzieliłby się tym przed sądem, bo mógłby liczyć wówczas na nadzwyczajne złagodzenie kary - zauważył minister.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Falenta polityka Zbigniew Ziobro afera podsłuchowa afera taśmowa

Tylko u nas Posłowie chcą szybszego postępowania karnego

Sejmowa podkomisja do spraw nowelizacji prawa karnego przyjęła rządowy projekt nowelizacji kodeksu postępowania karnego rekomendując posłom wprowadzenie do niego kilkunastu poprawek, ale zachowane zostały najważniejsze założenia proponowanych przepisów. - Celem jest przyspieszenie postępowania karnego - mówi portalowi PolskieRadio24.pl przewodniczący podkomisji Marek Ast z PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prawo społeczeństwo Zbigniew Ziobro legislacja Marek Ast

Media: zlecił podłożenie bomby pod samochód Z. Ziobro

Oprócz pozbycia się Zbigniewa Ziobro, który stanął na przeszkodzie nielegalnym interesom, Jan S. miał planować zemstę także na trzech policjantach, którzy rozbili jego grupę przestępczą - informuje "Rzeczpospolita". Z kolei "Super Express" donosi, że Jan S. zlecił podłożenie bomby pod samochód ministra sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zbigniew Ziobro Ministerstwo Sprawiedliwości służby i bezpieczeństwo

Spotkanie kierownictwa PiS ze Z. Ziobro i J. Gowinem

W czwartek wieczorem w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej zebrało się kierownictwo Zjednoczonej Prawicy. W dotyczącym rekonstrukcji rządu spotkaniu obok władz PiS wziął udział wicepremier, szef Porozumienia Jarosław Gowin i minister sprawiedliwości, lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 rekonstrukcja rządu Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki Andrzej Duda Zbigniew Ziobro Jarosław Gowin

Politycy o sprawie rzekomego zamachu na Z. Ziobrę. "Naruszono interesy"

 - Niedobrze, że żyjemy w kraju, gdzie takie wydarzenia mają miejsce; mam nadzieję, że ci, którzy próbowali napędzać polskie życie polityczne nienawiścią, opamiętają się - powiedział szef MKiDN Piotr Gliński, odnosząc się do informacji "Rz" o zleceniu zabójstwa szefa MS Zbigniewa Ziobry. Minister Beata Kempa uważa, że rząd naruszył interesy grup przestępczych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zbigniew Ziobro dopalacze

Janusz Szewczak: Zbigniew Ziobro nadepnął na odcisk mafiom

- Zbigniew Ziobro naprawdę podejmuje wielkie wyzwania. Przecież to nie tylko kwestie walki z pedofilią czy zmian w Kodeksie karnym - powiedział w Polskim Radiu 24 Janusz Szewczak. Poseł Prawa i Sprawiedliwości wskazał na "mafie różnego rodzaju", z którymi walczy minister sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Janusz Szewczak Prawo i Sprawiedliwość Unia Europejska Zbigniew Ziobro Ministerstwo Sprawiedliwości POLSKA