Polskie Radio
Section05
marihuana

Prowadził pod wpływem narkotyków, teraz czeka na proces. Antoniemu K. grozi do dwóch lat więzienia

Aktor Antoni K, który został przez policję złapany na prowadzeniu samochodu pod wpływem marihuany stanie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat więzienia. Jego proces ma ruszyć 5 października. Sam aktor w oświadczeniu opublikowanym na mediach społecznościowych zaznaczył, że "nie zażywa narkotyków", a konopiami jedynie "wspomaga swoje leczenie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo marihuana aktor

Przemycili z Hiszpanii do Polski marihuanę wartą 8 mln zł. Przed sądem stanie 10 osób

Podkarpacki wydział Prokuratury Krajowej skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 10 osobom działającym w ramach dwóch grup przestępczych zajmujących się przemytem znacznych ilości marihuany z Hiszpanii i wprowadzaniem ich do obrotu w Warszawie. Według śledczych czarnorynkowa wartość sprzedanych narkotyków w stolicy wyniosła 8 mln zł.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sąd prokuratura CBŚP służby i bezpieczeństwo przemyt marihuana narkotyki

Przemyt narkotyków. KAS odkryła na ponad 30 kg marihuany. Przesyłka miała trafić do Holandii

Funkcjonariusze z mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) w Warszawie podczas kontroli przesyłki na Lotnisku Chopina znaleźli blisko 34 kilogramy suszu roślinnego. Towar warty ponad pół miliona złotych był w przesyłce lotniczej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mazowsze policja mazowieckie regiony Krajowa Administracja Skarbowa Lotnisko Chopina służby i bezpieczeństwo Holandia narkotyki marihuana

Ogromny przemyt marihuany z Hiszpanii do Polski. Oskarżonym grozi do 15 lat więzienia

Pomorski wydział Prokuratury Krajowej skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu mieszkańcom Pomorza w śledztwie dotyczącym grupy przestępczej przemycającej z Hiszpanii do Polski znaczne ilości marihuany. Według śledczych grupa przemyciła prawie 700 kilogramów narkotyków o szacunkowej czarnorynkowej wartości co najmniej 35 milionów złotych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Hiszpania narkotyki marihuana Prokuratura Krajowa służby i bezpieczeństwo

"Nie zażywam narkotyków". Oświadczenie Antoniego Królikowskiego po zatrzymaniu przez policjantów

Antoni Królikowski został zatrzymany w sobotę przez policjantów po tym, jak narkotest wskazał, że znajduje się on pod wpływem środków odurzających. Aktor oświadczył w mediach społecznościowych, że nie zażywa narkotyków, a stosuje THC, którym wspomaga swoje leczenie (w ubiegłym roku poinformował, że choruje na stwardnienie rozsiane). "W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać" - podkreślił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA aktor marihuana regiony mazowieckie Warszawa policja służby i bezpieczeństwo

Pełnomocnik Geblewicza skazany za pedofilię. Jach: takie rzeczy możliwe chyba tylko w PO

- Refleksji absolutnie nie można się spodziewać. Tutaj obowiązuje doktryna Neumanna - jeżeli jesteś z nami, to żaden sąd nic ci nie zrobi - powiedział poseł PiS Michał Jach, odnosząc się do sprawy Krzysztofa F., który został skazany m.in. za pedofilię i nakłanianie dzieci do spożywana narkotyków.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska opozycja zachodniopomorskie narkotyki pedofilia dzieci marihuana POLSKA

Szczecin: mąż zaufania Trzaskowskiego i pełnomocnik marszałka Geblewicza skazany za pedofilię

Krzysztof F., były pełnomocnik marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza (Platforma Obywatelska) ds. walki z uzależnieniami, został skazany za pedofilię, posiadanie dużej ilości narkotyków i nakłanianie dzieci do ich zażywania. F. to znany mieszkańcom Szczecina urzędnik samorządu, restaurator i aktywista LGBT. Aktywnie wspierał on także kampanię wyborczą wiceszefa PO Rafała Trzaskowskiego, w wyborach prezydenckich był mężem zaufania jego komitetu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zachodniopomorskie opozycja narkotyki pedofilia dzieci marihuana