X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ministerstwo Zdrowia

Minister zdrowia: szczepionki to kluczowe osiągnięcie

- Czy innym jest dyskusja jak powinien wyglądać kalendarz szczepień, jak powinno się zabezpieczać przed powikłaniami związanymi ze szczepieniami i reagować na powikłania, które oczywiście są. Są też powikłanie związane z operacją wyrostka, nawet przy amputacji palca można umrzeć. Na pewno jednak szczepienia są jedną z kluczowych, fantastycznych rzeczy, które pojawiły się w ochronie zdrowia - mówił w Polskim Radiu 24 minister zdrowia Łukasz Szumowski.   
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Zdrowia Łukasz Szumowski szczepienia zdrowie

Kapitał i Praca: minimalne wynagrodzenia w ochronie zdrowia

Ostatnio została uchwalona przez Sejm i podpisana przez prezydenta ustawa o minimalnej płacy w służbie ochrony zdrowia. Kilka dni później odbył się protest pielęgniarek żądających podwyżki wynagrodzeń. Czy dobra sytuacja na rynku pracy nakręcę spiralę żądań? W audycji z cyklu "Kapitał i praca" Anna Grabowska rozmawiała z dr Dobrawą Biadun, ekspertką Konfederacji Lewiatan oraz Renatą Górna, ekspertką OPZZ.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 służba zdrowia Ministerstwo Zdrowia OPZZ wynagrodzenia

Maciej Kawecki: RODO nie może sparaliżować wyborów

Po wejściu w życie przepisów o ochronie danych osobowych pojawiło się wiele kontrowersji odnośnie tego, czy wolno wstawiać kamery w lokalach wyborczych, jak ma wyglądać zbieranie podpisów pod listami poparcia itp. – Ma wyglądać normalnie – przekonywał w Jedynce Maciej Kawecki, dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gociek Ministerstwo Cyfryzacji Ministerstwo Zdrowia rodo wybory samorządowe 2018