Polskie Radio
Section05
Kulfon i Monika

"Radiowe figliki Kulfona i Moniki". O czym mruczą koty?

Mruczą i bywają kapryśne, czasami niezwykle zwinne i szybkie, kiedy indziej leniwe do nieprzytomności. Milutkie i puchate mogą nagle pokazać pazury, potrafią bezgłośnie wskoczyć na szafę albo zrzucić wszystkie książki z półki. Koty to niesamowite stworzenia, które mogą wprowadzić do naszego życia wiele radości i miłości, delikatnie przy tym mrucząc..
Zobacz więcej na temat:  muzyczne podróże radio dla dzieci Kulfon i Monika

Polskie Radio Dzieciom dba o bezpieczeństwo drogowe swoich słuchaczy

Bezpieczeństwo drogowe jest tematem stale obecnym w audycjach Polskiego Radia Dzieciom. Można tu usłyszeć informacje na temat prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, bezpiecznej jazdy autokarem czy korzystania z telefonu w czasie jazdy rowerem. Dziś, 5 października w audycji "Popołudnik", będzie kolejna okazja by usłyszeć o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze czy chodniku. Rolę Polskiego Radia Dzieciom w edukacji o bezpieczeństwie drogowym, podkreśliła Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska odbierając nagrodę Inspekcji Transportu Publicznego.
Zobacz więcej na temat:  Kulfon i Monika Popołudnik w PR Dzieciom radio dla dzieci radio bez reklam DAB+ radio dla rodziców