Polskie Radio
Section05

pogoda

Wiatr we włosach, czyli najtańsze i najciekawsze kabriolety na rynku

Samochód pozbawiony dachu to idealne rozwiązanie na lato! Świetnie będzie się spisywać w upalne dni i weekendowe wypady za miasto. Co kupić, aby mieć radochę i jednocześnie nie wypłukać się ze wszystkich oszczędności? 
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody kabriolet cena bmw opel renault Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kolekcjonowanie peugeot fiat James Bond FILM ŚWIAT finanse pieniądze wakacje urlop lato

prognoza pogody Pogoda na poniedziałek i wtorek. Ochłodzenie przeważnie w całym kraju

Jak informuje IMGW, Skandynawia oraz Europa Wschodnia będą pod wpływem niżów znad Morza Norweskiego i Barentsa. Pozostałe obszary kontynentu będą pod wpływem wyżów. Polska będzie na skraju wyżu znad Wysp Brytyjskich, ale na południowym wschodzie zaznaczy się jeszcze strefa pofalowanego frontu chłodnego, a nad północny zachód kraju nasunie się płytka zatoka niżowa z kolejnym frontem chłodnym. Front ten w dzień będzie przemieszczał się na południowy wschód do centrum kraju. Będziemy w powietrzu polarnym morskim, na północnym zachodzie chłodniejszym.
Zobacz więcej na temat:  burza deszcz wiatr POLSKA

Rośnie bilans ofiar powodzi w Niemczech. Dotychczas zginęło 156 osób

- Liczba ofiar powodzi w Niemczech wzrosła do 156 - poinformowała niemiecka policja. W sumie w Europie Zachodniej w powodziach życie straciły 183 osoby. Rannych jest 670 osób. Najtrudniejsza sytuacja jest na zachodzie Niemiec, w regionie Nadrenia-Palatynat. Tam policja odnotowała kolejnych 12 ofiar. W sumie w regionie zmarło 110 osób.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Niemcy służby i bezpieczeństwo powódź