X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zamach stanu w Turcji

Turcja rok po puczu. Planowane prorządowe demonstracje

Turcja oddaje hołd ofiarom nieudanego zamachu stanu sprzed roku. W południe czasu obowiązującego w Polsce zebrał się na specjalnej sesji turecki parlament, a wieczorem w wielu miastach planowane są prorządowe demonstracje. Pucz miał obalić władzę prezydenta Recepa Erdogana, ale po kilku godzinach poniósł porażkę. W zamieszkach i starciach zginęło jak się szacuje od 270 do 350 osób.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Turcja zamach stanu w Turcji

Turcja rok po puczu. Czystki trwają

Turcja wspomina dzisiaj ofiary nieudanego zamachu stanu sprzed roku. W południe polskiego czasu zbierze się parlament, a w Ankarze, Stambule i innych miastach wieczorem organizowane są wiece poparcia dla władz. Równocześnie protesty zapowiada opozycja. O nieudanym zamachu stanu w Turcji mówił w Polskim Radiu 24 korespondent Polskiego Radia Wojciech Cegielski.
Zobacz więcej na temat:  zamach stanu w Turcji Turcja Recep Tayyip Erdogan Unia Europejska

Czy Turcja zmierza ku dyktaturze?

Represje po nieudanym zamachu stanu dotknęły w Turcji dziesiątki tysięcy osób. 36 tysięcy osób przebywa w aresztach, wobec ponad 80 tysięcy toczą się śledztwa, zamknięto też kolejną, 160. redakcję. O tym, dokąd to zaprowadzi i czy Zachód może coś zrobić w obliczu np. kryzysu migracyjnego, mówił w programie Świat w Powiększeniu Yasin Ozbek z Instytut Dialogu Dunaj, który inspiruje się ideami Fetullaha Gulena.
Zobacz więcej na temat:  Paweł Reszka Polskie Radio 24 Recep Tayyip Erdogan Turcja zamach stanu w Turcji