"i festival"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 10:30
18 sierpnia 2012 w klimatycznych murach gdańskiego CSG o godzinie 20:30 rozpocznie się się druga edycja tej imprezy!

Zdecydowanie jest na co czekać - zeszłoroczna odsłona imprezy przyciągnęła rzesze fanów muzyki drum and bass oraz dubstep i zebrała bardzo przychylne recenzje. Mogliśmy wtedy usłyszeć takich artystów, jak: The Qemists, State Of Mind, Brookes Brothers, Chasing +Shadows, Logistics, Bar9 i wielu innych.

W tym roku swój występ na i festival potwierdzili:
NETSKY
Zdobywca tytułu najlepszego DJ'a międzynarodowego oraz liquid'owego na Drum & Bass Awards 2012, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najzdolniejszych przedstawicieli słynnej Hospital Records, uważany przez wielu za następcę High Cobntrasta.  Netsky przyjedzie do nas przy okazji trasy promującej jego nowy album o tytule "2'". Tym razem do współpracy Boris zaprosił m.in. Dynamite MC, Diane Charlemagne, Jimmy'ego Jamsa oraz popularną belgijską wokalistkę Selah Sue.

SIGMA

Angielski duet prężnie działający na scenie d'n'b od 2007 roku, mają na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Rusko, Goldie, Adam F, DJ Fresh czy Andy C;

APHRODITE

Król jungle, energetyczny producent takich utworów i remixów jak "Stalker”, "Ready Or Not”, czy "The Bomber Style”. Razem z nim w Gdańsku pojawi się charyzmatyczny MC o pseudonimie JUNIOR RED.


DODGE & FUSKI
Duet, którego produkcje łączą elementy dubstep'u, electro i D&B. Po wydaniu debiutanckiego krążka "Come Again", regularnie występują w całej Europie, Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie, w planach mają też trasę po Ameryce.

XILENT
Jeden z największych talentów dzisiejszej sceny Drum and Bass i dubstep. Pochodzi z Warszawy i mimo młodego wieku wydał już kilka EP-ek. Jest jednym z niewielu polskich artystów, którzy osiągnęli tak spektakularny sukces. Regularnie gości w europejskich klubach. Obecnie muzyk wydaje pod skrzydłami wytwórni AudioPorn.

Jako supprt zaprezentują się:
k1la
nosiy beat


Impreza pod patronatem Czwórki!


/
Czytaj także

"Gruby Brzuch" GrubSona

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2012 05:00
Informujemy zniecierpliwionych fanów GrubSona, którzy czekają na jego kolejne wydawnictwo. Jego nowy album, "Gruby Brzuch" jest już dostępny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórka zaprasza na kolejną odsłonę PRZEprojektu

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 11:20
W trzeciej odsłonie PRZEprojektu w toruńskim CSW poszukując nowej przestrzeni, nowych doznań, nowych wyzwań, wspólnie z organizatorami chcemy wniknąć w tkankę miejską Torunia. Wychodząc poza przestrzeń galeryjną sferą inspiracji i polem naszej gry staje się miasto. Patronem PRZEprojektu jest Czwórka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Pan Lodowego Ogrodu" autorstwa Jarosława Grzędowicza

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 13:20
W sklepach jest już dostępne wydanie kolekcjonerskie sagi. Czwórka objęła patronatem wszystkie 3 tomy. Polecamy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Odwołanie końca świata"

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 12:45
Spektakularne widowisko edukacyjno artystyczne w Toruniu
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zagraj na festiwalu Audioriver

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 13:40
Rusza ogólnopolski konkurs, w którym do wygrania jest występ na jednym z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej na świecie, czyli płockim Audioriver.
rozwiń zwiń