Atrakcyjny Londyn?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2012 18:00
Rozpoczynające się igrzyska w Londynie to okazja do spojrzenia na jednego z najbardziej sceptycznych członków UE. W "Śniadaniu europejskim" sprawdziliśmy, czy to miasto to wciąż atrakcyjne miejsce emigracji.
Audio
  • Londyn to wciąż atrakcyjne miejsce dla emigrantów? - rozmowy w "Śniadaniu Europejskim"

Czy Londyn i UK to nadal atrakcyjne miejsce emigracji zarobkowej? Jak założyć firmę w UK? Co dla nas - i innych obywateli - oznacza, że Wielka Brytania nie jest w Schengen?

Przyszłość Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej nie jest pewna. Ostatnio coraz głośniej o tendencjach niepodległościowych Szkocji.

 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z gośćmi "Śniadania Europejskiego" na temat sytuacji emigrantów w Zjednoczonym Królestwie. Wystarczy klipknąć plik dźwiękowy.

Czytaj także

Polsce bez euro grozi zejście na boczny tor UE

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2010 12:09
Dopóki Polska nie przyjmie euro, może być eliminowana z grupy państw podejmujących kluczowe decyzje dla całej europejskiej gospodarki - uważają ekonomiści, którzy wzięli udział we wtorkowej debacie zorganizowanej przez portal europarlament.pap.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska gwiazdą Unii Europejskiej?

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2012 17:30
Ponoć kraje Wspólnoty patrzą na nas z zazdrością. Czy to prawda, a jeśli tak, to dlaczego tak się dzieje? Na te pytania odpowiedzieli goście Czwórkowego "Śniadania Europejskiego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawa konsumenta w UE

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2012 18:00
Wylot samolotu opóźnił się o 3 godziny. Biuro, w którym kupiliśmy wycieczkę, zbankrutowało. Towar, który zamówiliśmy przez internet, okazał się wadliwy...
rozwiń zwiń