Atrakcyjny Londyn?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2012 18:00
Rozpoczynające się igrzyska w Londynie to okazja do spojrzenia na jednego z najbardziej sceptycznych członków UE. W "Śniadaniu europejskim" sprawdziliśmy, czy to miasto to wciąż atrakcyjne miejsce emigracji.
Audio
  • Londyn to wciąż atrakcyjne miejsce dla emigrantów? - rozmowy w "Śniadaniu Europejskim"

Czy Londyn i UK to nadal atrakcyjne miejsce emigracji zarobkowej? Jak założyć firmę w UK? Co dla nas - i innych obywateli - oznacza, że Wielka Brytania nie jest w Schengen?

Przyszłość Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej nie jest pewna. Ostatnio coraz głośniej o tendencjach niepodległościowych Szkocji.

 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z gośćmi "Śniadania Europejskiego" na temat sytuacji emigrantów w Zjednoczonym Królestwie. Wystarczy klipknąć plik dźwiękowy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polsce bez euro grozi zejście na boczny tor UE

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2010 12:09
Dopóki Polska nie przyjmie euro, może być eliminowana z grupy państw podejmujących kluczowe decyzje dla całej europejskiej gospodarki - uważają ekonomiści, którzy wzięli udział we wtorkowej debacie zorganizowanej przez portal europarlament.pap.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska gwiazdą Unii Europejskiej?

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2012 17:30
Ponoć kraje Wspólnoty patrzą na nas z zazdrością. Czy to prawda, a jeśli tak, to dlaczego tak się dzieje? Na te pytania odpowiedzieli goście Czwórkowego "Śniadania Europejskiego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawa konsumenta w UE

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2012 18:00
Wylot samolotu opóźnił się o 3 godziny. Biuro, w którym kupiliśmy wycieczkę, zbankrutowało. Towar, który zamówiliśmy przez internet, okazał się wadliwy...
rozwiń zwiń