Harry Potter: Wizards Unite magiczne pojedynki w rozszerzonej rzeczywistości

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 15:11
Twórcy Pokemon Go przygotowują zupełnie nową produkcję osadzoną w uniwersum Harrego Pottera. Z tą różnicą, że zamiast łapać fantastyczne postaci, nauczymy się rzucać czary, 
Audio
  • Harry Potter: Wizards Unite. Powtórzy sukces Pokemon Go? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Andrzej Mazuruk Versus 280.jpg
Andrzej Mazuruk: mówię o tym, co mnie interesuje. Taki format daje mi dużo swobody

Wiemy, jak będzie wyglądać nowa gra twórców Pokemon Go. Harry Potter: Wizards Unite to kolejne podejście do wejścia w świat rozszerzonej rzeczywistości Studio Niantic.

Aby rzucić czar będziemy musieli nauczyć się kilku gestów, które trzeba będzie w odpowiedni sposób wykonać na ekranie naszego telefonu. Gra ma być dostępna dla użytkowników jeszcze w tym roku. 

To nie pierwsza gra oparta na uniwersum, ale jak podkreśla twórca internetowy, ekspert od rynku gier wideo Andrzej Mazuruk. - Wizzards Unite stawia na zupełnie inną mechanikę rozgrywki. - To nie jest kontynuacja poprzednich gier bazujących na świecie Harrego Pottera, to gra oparta na rozszerzonej rzeczywistości, ale bardziej zaawansowana niż Pokemon Go. Trzeba rzucić czar trzeba się będzie naprawdę postarać - tłumaczył.

W grze znajdzie się wiele postaci znanych z serii o czarodzieju z blizną. Z kim będziemy musieli się zmierzyć stając do magicznego pojedynku i na czym polegają zasady Harry Potter: Wizards Unite? Więcej na ten temat w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 21.03.2019

Godzina emisji: 7.17

ac

Czytaj także

Festiwal wideoklipów w Berlinie. Zapełnia próżnię

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2017 14:47
W tym roku Berlin Music Video Awards odbędzie się już po raz piąty. To nie tylko teledyski, ale też koncerty, sety didżejskie, pokazy mody no i oczywiście spotkania. W Czwórce opowiadał o nim jego pomysłodawca i producent Aviel Silook.   
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rick i Morty zostaną bohaterami planszówki

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 14:38
Rick i Morty wychodzą z ekranów i stają się bohaterami popularnej gry towarzyskiej. Twórcy gry "Operacja" weszli we współpracę z Adult Swim i stworzyli specjalną wersję gry inspirowaną serialem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miłość, śmierć i roboty - animacje z emocjami

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 14:40
Dwóch dowódców: Tim Miller i David Fincher, jeden projekt i kilkanaście krótkometrażowych animacji - tak wygląda serial "Miłość, śmierć i roboty", który trafił właśnie do sieci.
rozwiń zwiń