X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Justyna Tylczyńska z nagrodą konkursu EDUinspiracje - Media

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2016 11:08
Dziennikarka Czwórki Justyna Tylczyńska została laureatką konkursu EDUinspiracje – Media. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Przekraczanie granic – zagraniczne wyjazdy w celach edukacyjnych" za audycję pt. "Fundusze UE na popularyzację polskiej literatury".
Audio
  • Fundusze Unii Europejskiej na popularyzację polskiej literatury (Euranet)
Justyna Tylczyńska
Justyna TylczyńskaFoto: źr. Facebook

Konkurs EDUinspiracje - Media ma na celu wyróżnić najlepsze materiały dziennikarskie poruszające problematykę związaną z programami i inicjatywami zarządzanymi przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Tematy prac powinny odnosić się do projektów realizowanych w ramach programów Erasmus+, eTwinning, Europass, Eurodesk, Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży, FSS, SCIEX, a także programów zakończonych tj. "Młodzież w działaniu" oraz "Uczenie się przez całe życie" (w tym: Comenius, Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Wizyty Studyjne).

Nagrodzona audycja Justyny Tylczyńskiej dotyczyła projektu "Pan Tadeusz, czyli historia szlachecka z roku 2015". To projekt wymiany młodzieży z Nysy ufundowany ze środków unijnych w ramach programu "Młodzież  w działaniu". Inicjatywa pokazuje, że lektury szkolne nie muszą być nudne. Rezultatem polsko-litewskiego projektu jest film przygotowany w kilku językach.

Zobacz więcej materiałów: Justyna Tylczyńska <<<

Konkurs EDUinspiracje – Media organizuje Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+.

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy polscy studenci mają się bać Brexitu?

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016 15:48
- Zasady studiowania z pewnością zmienią się, ale nie jest pewne, że na gorsze dla polskich żaków. Jesteśmy zbyt dobrym "biznesem" dla Wielkiej Brytanii, by miano z nas rezygnować - mówi Patrycja Boboryko, doradca edukacyjny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekwador. Od dżungli, przez Andy, po ocean

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 19:27
Pomimo, iż stosunkowo nieduży Ekwador ma bardzo dużo do zaoferowania podróżnikom i turystom. - Miesiąc to może być za mało, żeby poznać jego bogactwo - przekonuje zaproszona przez Czwórkę Paulina Lewandowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chwytaj dzień i pomagaj zwierzętom w Afryce

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016 19:34
Gościem "Czatu Czwórki" była tym razem Marysia Geremek, weterynarz, która w Namibii badała i leczyła dzikie afrykańskie zwierzęta. Jak tam trafiła i co ta przygoda zmieniła w jej życiu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jesteś ciekawy świata? Studiuj w Holandii!

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2016 13:00
Te studia są przyjazne żakom, dają imponujące zaplecze, stanowią prostą drogę do łagodnego wejścia na rynek pracy. Oferują ciekawe kierunki, niedostępne w innych częściach świata. Chcesz studiować w Holandii?
rozwiń zwiń