Nowy Rok z radiową Czwórką? Brzmi dobrze!

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2017 16:25
Podsumowanie muzycznych wydarzeń, kalendarz sportowych imprez na rok 2018, zapowiedzi nowości technologicznych, a przede wszystkim zabawa przy wyjątkowej muzyce w sylwestrową noc - właśnie tak dziennikarze radiowej Czwórki wraz ze słuchaczami pożegnają 2017 rok i przywitają nowy.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pavel K

W niedzielę 31 grudnia w audycji "Tędy po trendy" (godz. 8.00) Mateusz Kulik wraz z gośćmi z redakcji Noizz.pl podsumuje rok 2017 w internecie i mediach społecznościowych, a także przypomni najważniejsze wydarzenia ze świata nowych technologii. W programie również rozmowa Michała Misiorka z Małgorzatą Uściłowską - piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, znaną jako Lanberry o jej występie podczas 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz planach na przyszły rok. W "Czwartym biegu" (godz. 10.00) biegacze znajdą krótki przegląd imprez biegowych  organizowanych 1 stycznia, a w audycji "Co was kręci" (godz. 11.00) Hanny DołęgowskiejMateusza Fusiarza zawodnicy oraz organizatorzy rajdu z Orlean Teamu opowiedzą o szczegółach nadchodzącego czterdziestego Rajdu Dakar organizowanego w dniach 6 – 20 stycznia 2018 roku.

Sylwestrowy wieczór z Czwórką rozpocznie Jakub Jamrozek specjalną audycją "Bal na parostatku" (godz. 18.00). W pierwszej części programu Krzysztof Krawczyk wspomni początki swojej kariery, fascynacje Elvisem Presleyem oraz historię swoich loków i wąsów. Młody youtuber Dominik Zakrzewski z kanału "Domoff/on" wykona też kilka przebojów Krzysztofa Krawczyka na swoim ulubionym instrumencie, którym  jest… domofon. W drugiej części – zabawa przy muzyce, do której tańczono w latach 70. oraz wspomnienia imprezowej mody z  poprzedniej „epoki”. Do Nowego Roku – czyli do godziny 1.00 1 stycznia 2018 roku słuchaczom będą towarzyszyć Patryk Kuniszewicz i Marcin "Harper" Hubert – w programie najciekawsze historie sylwestrowe i muzyka z groovem.

1 stycznia 2018 roku do południa na antenie Czwórki "Noworoczny Poranek Brzmi Dobrze" (godz. 8.00), czyli redakcyjne przywitanie Nowego Roku z wyjątkowymi i oryginalnymi życzeniami na Nowy Rok od dziennikarzy Czwórki, a także zapowiedzi ważnych wydarzeń muzycznych, kulturalnych i sportowych w 2018 roku. W "Czacie Czwórki" (godz. 15.00) rozmowy na temat "początku", który może dla każdego oznaczać coś innego: zmianę stanu cywilnego, porzucenie dotychczasowej ścieżki zawodowej, czy narodziny dziecka. Lepiej jest planować, czy może poddawać się biegowi życia? W drugiej części audycji podróżnik Tomasz Tułak przybliży swoją ostatnią wyprawę szlakiem parków narodowych w Stanach Zjednoczonych. Kuba Marcinowicz zaprosi słuchaczy do "TOP’u"  (godz. 17.00), w którym m.in. informacje o ulicznych alkomatach, miasteczku przyszłości, które ma powstać na terenach należących do Politechniki Warszawskiej, o bitomatach, a także zapowiedzi wydarzeń z nowych technologii na 2018 rok. W "Faktofoni" (godz. 19.00) Dominiki Klimek Rafał Hetman, autor bloga CzytamRecenzuje.pl podsumuje miniony roku w literaturze non-fiction. Na koniec dnia "Muzyka dobrego słowa" (godz. 22.00), w której pojawi się Piotr „Poison” Plichta. Do rozmowy z Poisonem o rodzeniu się nowego życia i nowym rodzącym się projekcie muzycznym zaprosi Małgorzata Bartas-Witan.

***

Czwórka zaprasza do słuchania noworocznej ramówki na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

mat.pras./kd

Czytaj także

Anna, Dominika, Weronika, Ela i Michał - reporterzy Czwórki prywatnie

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2017 13:51
Nasi słuchacze znają głosy reporterów "Czatu Czwórki", ale niewiele wiedzą o nich samych. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Anna, Dominika, Weronika, Ela i Michał zgodzili się ujawnić odrobinę siebie.
rozwiń zwiń