X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna, Dominika, Weronika, Ela i Michał - reporterzy Czwórki prywatnie

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2017 13:51
Nasi słuchacze znają głosy reporterów "Czatu Czwórki", ale niewiele wiedzą o nich samych. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Anna, Dominika, Weronika, Ela i Michał zgodzili się ujawnić odrobinę siebie.
Audio
  • Dominika Klimek, Weronika Puszkar, Anna Depczyńska, Elżbieta Burza i Michał Piwowarek - nasi reporterzy po godzinach (Czat Czwórki)
Zdj. ilustracyjne, wnętrze studia
Zdj. ilustracyjne, wnętrze studiaFoto: Czwórka

Michał Piwowarek zdradził nam, jak nauczyć się języka elfów i biegle się w nim porozumiewać. - To kompletnie bezużyteczna, ale zabawna umiejętność - mówił. Elżbieta Burza zabrała nas do pracowni pełnej czarów i na motocyklową wyprawę, zaś Anna Depczyńska dała się poznać jako… miłośniczka kotów. - Były w mojej rodzinie od zawsze, mamy "zakocone domy". Święta to wyjątkowy czas nie tylko dla ludzi, ale także naszych podopiecznych, dlatego dzielimy się z nimi opłatkiem, tym specjalnym, kolorowym - opowiadała w Czwórce i zdradziła, co jej koci współlokatorzy powiedzieli jej w Wigilię.

Czwórkowy mikrofon podsłuchiwał także Weronikę Puszkar, która opowiadała o Świętach, spędzanych w swoim rodzinnym domu i mówiła m.in. o pewnej nietypowej potrawie, którą nauczyła się przyrządzać. W programie rozmawialiśmy także z Dominiką Klimek, która prywatnie okazała się miłośniczką języka niemieckiego i norweskiego black metalu. Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmów i wspomnień reporterów Czwórki.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki
Prowadzi: Piotr Firan
Data emisji:
26.12.2017
Godzina emisji: 15.07

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Święta bez świątecznej gorączki. "Nie dajmy się zwariować"

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2017 17:00
- Gdy minie tych kilka grudniowych dni wszyscy łapiemy się za głowę. Mamy góry niepotrzebnych rzeczy, tony jedzenia, a nie mamy pieniędzy. I zastanawiamy się, czy było warto - mówił Sławek Brzózek z Fundacji Nasza Ziemia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skąd się wzięła tradycja ubierania choinki?

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2017 12:00
W Polsce ubieranie świątecznego drzewka jest stosunkowo nową tradycją - pojawiło się dopiero na przełomie XVIII i XIX wieku. Pachnący lasem zwyczaj przywędrował do nas prawdopodobnie z Niemiec lub terenów współczesnej Łotwy i Estonii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O świątecznych tajemnicach ukrytych w kuchennym kredensie

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2017 14:30
- Dla mnie kredens to symbol przedwojennej kuchni polskiej. Był meblem niezwykle praktycznym. Czasami zastępował lodówkę, innym razem był spiżarnią, służył też do eksponowania zastawy stołowej - opowiada Monika Śmigielska, autorka książki "Kuchenny kredens. Polska kuchnia przedwojenna".
rozwiń zwiń