Wstałkawlog - Piccolo z Billie Eilish i powtórka z geografii

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2019 10:05
Popularność na YouTube przyniosły jej filmy, w których opowiadała o egzaminach gimnazjalnych. Dziś obserwuje ją prawie 50 tysięcy użytkowników, a autorka opowiada na nim o sztuce, ekologii i tym, co inspiruje ją w sieci. 
Audio
  • Wstałkawlog - Piccolo z Billie Eilish i powtórka z geografii (Tędy po trendy/Czwórka)
Aleksandra Watała
Aleksandra WatałaFoto: Mateusz Kulik
Tytuł Wstałkawlog - Piccolo z Billie Eilish i powtórka z geografii
Opis

- Z dnia na dzień zaczęło przybywać subskrybentów. W ciągu dwóch lat od początku istnienia kanału miałam tysiąc obserwujących, tydzień później było to 10 tysięcy i ta liczba wciąż rośnie - opowiadała Aleksandra Watała autorka kanału wstałkawlog.

Jej vlog, podobnie jak sama autorka szybko się zmienia. Zaczynała od nauki rysowania online, recenzowała płyty ulubionych artystów, teraz skupia się commentary video, czyli na komentowaniu twórczości innych vlogerów. - Zmiany są potrzebne. Dzięki nim jest po prostu ciekawiej - zapewniała vlogerka. 

Co na nim znajdziemy? Dlaczego obserwujący kojarzą ją z kolorem czerwonym? Dlaczego nazywają ją "youtuberką 30k"? Czym jest "alternatywka"? O tym w nagraniu rozmowy.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Aleksandra Watała (wstałkawlog)

Data emisji: 11.08.2019

Godzina emisji: 10.16

Playlista
Tagi
Czytaj także

Han Solo we Wrocławiu? "Inicjatywa godna poparcia"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016 12:30
15 grudnia na ekrany kin wejdzie kolejna opowieść o uniwersum Georga Lucasa - "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Niewykluczone także, że już wkrótce jeden z bohaterów sagi pojawi się we Wrocławiu. Na cokole.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Ogórkiem" przez kultowe miejsca warszawskiej Pragi

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 16:38
Warszawska Praga to miejsce magiczne - jedno z nielicznych, gdzie nadal możemy poczuć ducha dawnej Warszawy. Wycieczka po Pradze przenosi nas w czasie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czym jest VR?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 14:51
Wirtualna rzeczywistość przestała nas dziwić. Stała się naturalnym elementem każdego dnia. Mamy z nią do czynienia w każdej przestrzeni i niemal każdy może w nią wniknąć za pomocą specjalnych gogli. Czym dokładnie jest VR?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lil Nas X - król Billboardu i TikTokerów

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 09:20
Od 17 tygodni na szczycie listy przebojów Billboard Hot 100 króluje Lil Nas X. Kto i co stoi za gigantycznym sukcesem utworu "Old Town Road"?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Biblioteka Ossus - encyklopedia "Gwiezdnych Wojen" na YouTube

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 12:20
"Dawno temu, w odległej galaktyce..." - fani "Gwiezdnych wojen" znają ten fragment na pamięć. Ale czy wiecie jak walczyć mieczem świetlnym albo jak bogaty był Lord Vader? Odpowiedzi na te pytania przynosi "Biblioteka Ossus".
rozwiń zwiń