"Jaja w kuchni". Marcin Kuc o męskim gotowaniu

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2015 15:00
W wigilijny poranek youtuber Marcin Kuc specjalnie dla męskiej części słuchaczy przedstawi przepisy na proste dania świąteczne.
Marcin Kuc promuje tradycyjną kuchnię, która sprawdza się przy okazji Świąt. Nam zdradza m. in. przepis na karpia, który nie smakuje karpiem
Marcin Kuc promuje tradycyjną kuchnię, która sprawdza się przy okazji Świąt. Nam zdradza m. in. przepis na karpia, który nie smakuje karpiem Foto: Screen z YouTube

Dzięki nim nawet kompletni kuchenni amatorzy będą mogli przygotować przysmaki, którymi zaimponują rodzinie.

Oprócz tego przyjrzymy się, jak mogą wyglądać pierwsze Święta u rodziców dziewczyny albo chłopaka. Podpowiemy, jak wyjść z twarzą z przeróżnych opresji, jaki przynieść prezent, co zrobić, gdy nie smakuje nam danie i jak pokazać się z najlepszej strony.
 
Jednego z aktorów poprosimy też o porady na temat tego, jak dobrze udawać, że podoba nam się prezent, żeby nie sprawić komuś przykrości.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w czwartek (24.12) w godz. 6.00-9.00. Program prowadzą Michał Migała i Mariusz Infulecki.

mg/kd

Czytaj także

Foodpairing - kunsztowne kompozycje smaków

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 12:50
Czekolada ze śledziem lub kawiorem, kalmary ze sfermentowanymi jabłkami i pomidory w pomarańczach. Niebanalne połączenia stały się znakiem rozpoznawczym modnej kuchni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wigilia wege: bez ryb, ale z barszczem i ciastem

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2015 12:40
Pierogi, grzyby, bigos, barszcz z uszkami czy ciasta - wszystkie te świąteczne potrawy można przygotować bez użycia składników pochodzenia zwierzęcego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Łapanowski i świąteczna kuchnia

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2015 15:20
Kucharz, autor książek i programów kulinarnych i twórca fundacji "Szkoła na Widelcu" odwiedził Czwórkę, by opowiedzieć o bożonarodzeniowych tradycjach.
rozwiń zwiń