X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Sołtys, gdy brakuje empatii stawia na "Nieprzeciętnych"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 10:00
- Najbardziej w dzisiejszym świecie brakuje empatii, zwrócenia się ku drugiemu człowiekowi - mówi Pablopavo na antenie Czwórki. - Dla mnie "Nieprzeciętni" to są ci ludzie, którzy robią bezinteresowanie coś dla innych - dodaje. 
Audio
  • Pablopavo opowiada o swojej twórczości, rodzinie i kibicowaniu (Czwórka/Strefa prywatna)
Pablopavo prezentuje w Czwórce debiutancki zbiór opowiadań Mikrotyki
Pablopavo prezentuje w Czwórce debiutancki zbiór opowiadań "Mikrotyki"Foto: czwórka

Paweł Sołtys zasiada w kapitule Czwórkowego konkursu "Nieprzeciętni". W audycji Kuby Jamrozka przyznaje, że chętnie zwróci uwagę, na tych, którzy wyróżniają się artystycznie, ale głównie interesują, go "Nieprzeciętni" którzy zwracają uwagę na drugiego człowieka. - Dziś brakuje nam kontaktu z drugim człowiekiem - argumentuje. 


Czytaj także:
nieprzeciętni1200.jpg
Plebiscyt "Nieprzeciętni". Czwórka szuka ludzi niezwykłych

Muzyk i pisarz w tym roku skończył 40 lat, jednak, jak przyznaje to narodziny córeczki, a nie wiek, były dla niego przełomowe. - Po czterdziestce moje życie się niewiele zmieniło, wciąż nie mam czasu - przyznaje w Czwórce. 

Pablopavo zwraca uwagę, na brak dobrej oferty muzycznej dla dzieci. Ze swoją córką sięga po przeboje sprzed lat, jak Akademia Pana Kleksa. - Staram się ją wychowywać muzycznie, ale nie mam ambicji, żeby była muzykiem. W Czwórce zdradza również ile jest jego i jego rodziny w tekstach, które pisze, mówi o zazdrości i zawiści, braku rzeczy dobrych i pięknych. Przyznaje się do swojego przywiązania do Warszawy, miasta w którym się urodził, mieszka i zamierza umrzeć. W audycji nie zabrakło informacji o muzycznych działaniach Pablopavo - zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Paweł Sołtys czyli Pablopavo (muzyk, pisarz)

Data emisji: 26.04.2018

Godzina emisji: 20.08

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Życie w trasie. Pablopavo: najgorsza jest tęsknota

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2017 17:49
- Dla słuchacza koncert to półtorej godziny pracy muzyka, a prawda jest taka, że czas na scenie jest nagrodą za żmudny okres przygotowań i prób - mówi Paweł Sołtys, wokalista znany jako Pablopavo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pablopavo i opowiadania, o których nie da się zapomnieć

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2017 14:57
- "Mikrotyki" to małe dotknięcia. Opowiadania odsłaniają jedynie rąbek tajemnicy, pozostawiają dużo czytelnikowi. Ja sam lubię czytać książki, które traktują mnie poważnie, dlatego starałem się traktować poważnie swojego czytelnika - mówił Paweł Sołtys.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Sołtys laureatem Nagrody im. Marka Nowakowskiego za „Mikrotyki”

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 13:29
Nagroda Literacka imienia Marka Nowakowskiego została ustanowione przez Bibliotekę Narodową z myślą o pisarzach poruszających tematykę warszawską, bliską patronowi nagrody. Tegoroczny laureat - Paweł Sołtys - jest także muzykiem występującym pod pseudonimem Pablopavo. O Nagrodzie Literackiej im. Marka Nowakowskiego za książkę „Mikrotyki” mówił w Polskim Radiu 24 członek kapituły nagrody Krzysztof Masłoń.
rozwiń zwiń