X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W górę serca. Licealistki pomagają małym pacjentom

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2019 15:10
Jak zmniejszyć lęk przed pobytem w szpitalu oraz rozstaniem z rodzicami? Odpowiedź na to pytanie znalazło 10 licealistek z XVII L.O. im A. Frycza Modrzewskiego w Warszawie.
Audio
  • Na czym polega akcja "W górę serca"? (Pasjonauci/Czwórka)
Natalia Błaszczuk, Aleksandra Panasiuk, Aleksandra Szubertowska - uczennice XVII L.O. im A. Frycza Modrzewskiego)
Natalia Błaszczuk, Aleksandra Panasiuk, Aleksandra Szubertowska - uczennice XVII L.O. im A. Frycza Modrzewskiego)Foto: Czwórka/Magdalena Żelazowska

Czytaj także
Sławek Michorzewski 1200.jpg
Literatura wagonowa od Sławka Michorzewskiego

To akcja "W górę serca", która poprzez ciekawe zajęcia z dziećmi z warszawskich szpitali ma wpłynąć na psychikę małych pacjentów i wywołać radość w trudnych dla nich chwilach. - Organizujemy warsztaty plastyczne, na których można m.in. zrobić zwierzątka z baloników albo przeprowadzić doświadczenie chemiczne, dzięki któremu powstanie plastelina - opowiadają goście Czwórki. - W naszej drużynie jest też niezastąpiona Ola, która zajmuje się charakteryzacją i potrafi każde dziecko zamienić w superbohatera - dodają. 


Czytaj także
dziewczyna boks trening 1200.jpg
Karolina Koszewska: boks pozwala się uwolnić od negatywnych emocji

W ciągu zaledwie kilku miesięcy korzystając z platformy do tworzenia projektów społecznych "Zwolnieni z teorii", licealistki same znalazły partnerów, sponsorów i sympatyków, dzięki którym można było zorganizować pierwsze spotkania. - W przyszłości chciałybyśmy rozwijać naszą akcję, zatrudnić więcej wolontariuszy i dotrzeć do innych szpitali - zapowiadają licealistki. Więcej o akcji i planach uczennic w nagraniu audycji.  

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Goście: Natalia Błaszczuk, Aleksandra Panasiuk, Aleksandra Szubertowska (licealistki XVII L.O. im A. Frycza Modrzewskiego)

Data audycji: 9.03.2019

Godzina audycji: 11.08

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Mela: trzeba pielęgnować w sobie nieprzeciętność

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017 11:00
- Kojarzony jestem z osiągnięć typu "zdobycie biegunów" i rzeczywiście podróże nadal są moją pasją, ale teraz przede wszystkim cieszy mnie to, że moja praca daje mi możliwość spotykania się z drugim człowiekiem - mówi Jan Mela.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomysł na nudę? "Bezzębne warzywa" i "Tasiemiec"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2019 12:20
- Wiem, że dla niektórych, tak "na sucho", to gry brzmią mało ciekawie. Ale wystarczy spróbawać, żeby przekonać się, że to eksytująca rozrywka, która pozwala być ze sobą razem, a nie obok - przekonuje Joanna Glogaza.
rozwiń zwiń