X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"PoczytajMy" - przez zabawę do poznawania literatury

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2016 17:13
- Program "PoczytajMy" działa od 2002 roku jest skierowany do młodzieży gimnazjalnej, licealnej, ale także do szkół podstawowych. W jego ramach uczniowie przygotowują spotkania czytelnicze dla młodszych dzieci, np. z przedszkoli - opowiadały w Czwórce.
Audio
  • O akcji "PoczytajMy" opowiadają Anna Piszewska i Joanna Hałoń-Gnutek (Stacja Kultura/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Goście Czwórki Dla najmłodszych dzieci program "PoczytajMy" to okazja do nawiązania relacji ze starszymi koleżankami i kolegami. Widzimy, jak między nimi zaczynają się przyjaźnie

Jak się okazuje wspólne czytanie to coś więcej niż tylko poznawanie fascynujących światów ulubionych bohaterów książkowych. Dzieci z 450 klubów czytelniczych w całej Polsce, które powstały w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) "PoczytajMy”, razem także się bawią, tańczą, występują. - Starsze dzieci, które to przygotowują uczą się pracy w zespole, ale także systematyczności. Te spotkania uczą odpowiedzialności za innych, budują pewność siebie - mówiły ekspertki Czwórki.

Jak dołączyć do takiego klubu i w jaki sposób czytelnicze kluby funkcjonują na co dzień? O tym także opowiadały rozmówczynie Kasi Dydo. Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej rozmowy z audycji "Stacja Kultura".

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Anna Piszewska (koordynatorka "PoczytajMy"), Joanna Hałoń-Gnutek (koordynatorka klubu czytelniczego w jednej z warszawskich szkół)

Data emisji: 7.12.2016

Godzina emisji: 10.05

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sieć rozwija czytelnictwo. Smartfony to samo dobro?

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 13:23
- W naszym raporcie mówi się o czytelnikach w kontekście kontaktu z tekstem książkowym, dłuższym - mówi Małgorzata Kisilowska z Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Cyfrowego. - Ale są też tacy, którzy czytają tylko w sieci i biorąc ich pod uwagę, nasze statystyki wyglądają dużo lepiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajko i Kokosz wracają po przeszło ćwierćwieczu

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 15:28
Pamiętacie przygody Kajki i Kokosza, słynnych średniowiecznych bohaterów wykreowanych przez Janusza Christę? A może dopiero chcielibyście ich poznać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pewna pani z telewizji", czyli dziennikarstwo od kuchni

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2016 13:49
- Chciałam ważne rzeczy związane z moim zawodem przemycić do tej książki, pokazać, jak wygląda "kuchnia dziennikarska" - mówiła jej autorka, dziennikarka Anna Mentlewicz.
rozwiń zwiń