X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Każdy wiek jest dobry na żagle

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2013 17:13
Rusza kolejna odsłona programu edukacyjnego ENERGA SAILING. Organizuje go Polski Związek Żeglarski we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Szczegóły i cele programu zdradza na antenie Czwórki Dyrektor Sportowy Polskiego Związku Żeglarskiego, Tomasz Chamera.
Audio
  • Jakie są cele programu ENERGA SAILING? Czego nas uczy żeglarstwo? Czy każdy może żeglować? Posłuchaj!!!
Każdy wiek jest dobry na żagle
Foto: Glow Images/East News

 – Program na razie obejmie cztery miasta: Warszawę, Olsztyn, Gdynię i Kraków; mam nadzieję, że z czasem będzie zataczał coraz szersze kręgi. W jego ramach organizujemy szkolenia z zakresu żeglarstwa – opowiada Tomasz Chamera. – Najpierw, dopóki się nie ociepli, będą odbywać się – za darmo – zajęcia teoretyczne, a później przyjdzie czas na pływanie żaglówkami. Następnie planujemy wyjazd na wspólny obóz żeglarski. Finał imprezy odbędzie się w Sopocie; wypełnią go regaty, podczas których każdemu zespołowi będą kibicować nasi laureaci olimpiady w Londynie – dodaje.

Do jakich odbiorców skierowana jest oferta programu "Energa Sailing"? Gość „Poranka OnLine” wyjaśnia, że program ma zachęcić do nauki żeglarstwa dzieci w wieku od 6 do 9 lat. – To zdecydowanie najlepsza pora na rozpoczęcie przygodę z żeglarstwem – zwłaszcza, jeśli ktoś chciałby zostać żeglarzem zawodowym. Ale żeglować można w każdym wieku. Dziewięć lat temu w olimpiadzie w Atenach wzięli udział dwaj żeglarze ze Stanów Zjednoczonych; każdy z nich miał… 84 lata. Warto więc próbować… Wracając do dzieci: chcemy, żeby w programie wzięło udział po 100 dzieci z każdego regionu. Jeśli będzie ich więcej, też sobie poradzimy. A może się tak okazać, bo zgłoszeń napływa bardzo dużo – wyjawia Tomasz Chamera.

Nagranie całej rozmowy z "Poranka OnLine" znajdziesz w pliku dźwiekowym dołączonym do artykułu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Białoruska olimpijka woli biało-czerwono-białą flagę

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2013 20:22
Białoruska pływaczka Aleksandra Hierasimienia wyznała, że bliższa jej sercu jest opozycyjna flaga. Jej zdaniem Białorusini mentalnie wywodzą się z Europy. Skrytykowała również rosyjską Dumę za zakaz adopcji sierot przez Amerykanów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

36. rocznica urodzin Bena Ainslie'go

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2013 01:00
Sportowy kalendarz biograficzny Czwórki - 5 lutego 2013.
rozwiń zwiń

Czytaj także

85. urodziny Paula Elvstroma

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 01:00
Sportowy kalendarz biograficzny Czwórki - 25 lutego 2013.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Cichocki – na oceanie przeżył coś gorszego od depresji

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2013 19:20
W czasie samotnego rejsu dookoła świata kilkanaście razy, po uderzeniu, stracił przytomność, a psychicznie osiągnął stan – jak mówił w Jedynce – krytyczny. Ostatecznie szczęśliwy i dumny kapitan Tomasz Cichocki opisał wszystko w książce.
rozwiń zwiń