Jak zostać sławnym i bogatym?

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2012 07:00
Czym jest dzisiaj sława? To nie tylko popularność, to również mnóstwo wyrzeczeń i ciężkiej pracy. A jednak wielu o niej marzy. Co ciągnie nas do życia "na świeczniku"?
Audio

Osoby sławne budzą zainteresowanie i podziw innych. Chcemy wiedzieć co robią aktorzy, piosenkarze, pisarze, sportowcy.

Jak doszli do miejsca, w którym dzisiaj są, ile ich to kosztowało i czy łatwo można zostać sławnym - odpowiedzi na te pytania w sobotnim "Hyde Parku" szuka Patryk Kuniszewicz - Posłuchaj.

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka

Czytaj także

Egzotyczne podróżowanie z dziećmi w plecaku

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 08:00
- Paradoksalnie im młodsze dziecko, tym łatwiej się podróżuje - mówiła w Czwórce Anna Kobus-Olej, która w "Poranku" opowiedziała o swojej dwumiesięcznej wyprawie do Azji, z dwójką synów za pazuchą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Pawlikowska: Chiny porażają kolorami

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2012 14:53
Zanim wyjechała do Chin, nie wiedziała o tym kraju właściwie nic, co byłoby zgodne z prawdą. Okazało się, że ten piękny kraj rzuca na kolana m.in. kolorami. - Gdybym nie wiedziała, że tam panuje komunizm, w życiu bym się nie zorientowała! - opowiada Beata Pawlikowska w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie wiesz, co zrobić z psem w wakacje? Zabierz go ze sobą!

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2012 15:54
Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Zanim wyjedziesz zastanów się, co zrobić ze swoim zwierzakiem. Najgorszym wyjściem jest porzucenie psa bądź przywiązanie go do drzewa w lesie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjne hity: co będzie się działo?

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2012 18:00
Gdzie wyjechać i czego słuchać w te wakacje? Słuchajcie nagrań ze studia Czwórki z audycji "Hyde park" Oto propozycje naszych dziennikarzy i słuchaczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy znanym i lubianym wolno więcej?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 11:10
W audycji "4 do 4" zastanawialiśmy się gdzie leżą granice wolności słowa w przypadku gwiazd mediów i celebrytów. Czy od osoby publicznej powinniśmy wymagać większego umiaru i rozwagi w wygłaszanych poglądach?
rozwiń zwiń