X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sport poprawia kondycję i umacnia rodzinne więzi

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 10:40
Uprawiając sport dbamy o zdrowie i budujemy więzi rodzinne. Z takiego założenia wyszli pomysłodawcy portalu Sportowa Rodzina i stworzyli platformę, na której mamy, ojcowie, babcie i wujostwo wymieniają się sportowymi doświadczeniami.
Audio
  • Czy miłość do sportu dziedziczymy w genach? Posłuchaj rozmowy z "Poranka OnLine"

Sportowa Rodzina nie jest kolejnym portalem poświęconym tematyce związanej z dziećmi, a profesjonalnym serwisem tematycznym, tworzonym we współpracy ze specjalistami, w oparciu o polską i światową wiedzę - deklarują twórcy serwisu, a redaktor naczelna Ewa Świerżewska dodaje: - Naszą ofertę adresujemy dla rodziców, którzy ze swoimi dzieciakami już są aktywni sportowo, albo dopiero chcieliby zacząć i szukają informacji. Miedzy innymi na temat dyscyplin, które mogliby polecić swoim pociechom.

Wśród polecanych aktywności są m. in. tenis, golf, sztuki walki, rowery, bieganie oraz hippika oraz taniec, a materiały i artykuły powstają przy udziale specjalistów różnych dziedzin.

 - Autorka jednego z blogów jest mama uprawiająca biegi narciarskie. Korzysta z uroków pięknej zimy i ćwiczy razem z niemowlakiem w nosidełku - opowiada gość Justyny Dżbik. - Bo należy pamiętać, że sport uprawiany z dzieckiem to nie tylko ten, który dziecko samo czynnie uprawia. Biegając albo jeżdżąc na rolkach z maleństwem w wózku próbujemy przekazać dziecku sportową pasję, której wcale nie musimy porzucać, kiedy stajemy się rodzicami.

Ewa
Ewa Świerżewska i Justyna Dżbik

 

Głównym celem portalu jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych informacji na temat amatorskiego uprawiania wielu dyscyplin przez wszystkie pokolenia, a także dotyczących bieżących wydarzeń sportowych i rekreacyjnych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej posłuchaj nagrania z "Poranka OnLine". Plik dźwiękowy dołączony jest do artykułu.

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

On Egin Eta Topa znaczy smacznego i na zdrowie!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2012 08:40
Kupując żywność kierujemy się ceną a nie składem produktu. Jeśli zaś chcemy dowiedzieć się czegoś o zdrowym odżywianiu zamiast u dietetyka lądujemy w sieci. Żeby to zmienić wystarczą dobre chęci, silna wola i konsekwencja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Masz kryzys? Zagraj w ping ponga!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2013 14:23
W Polsce ten sport uprawia regularnie już ponad 100 tysięcy osób! Grają w niego właściwie przedstawiciele wszystkich grup wiekowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sport to produkt. Nauczmy się go sprzedawać

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2013 10:40
Co roku poznajemy najlepszych polskich sportowców, ale niewiele wiemy o samym sportowym biznesie. Mają to zmienić The Champ Awards, czyli wyróżnienia przyznawane w konkursie polskich kampanii sportowych.
rozwiń zwiń