X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zach Ashton. Artysta ery cyfrowych nomadów

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016 18:04
W rozmowie z Piotrem Firanem opowiadał, jak to jest nie osiadać, żyć z muzyki i podróżować. Przekonywał też, że złamane serce może być "najlepszym paliwem dla twórczości".
Audio
  • Jak to jest być artystą w podróży? (Czat Czwórki/Czwórka)
Ciągle w ruchu. Jak cyfrowe technologie zmieniają nasz styl życia, w Czwórce udowadnia muzyk Zach Ashton
Ciągle w ruchu. Jak cyfrowe technologie zmieniają nasz styl życia, w Czwórce udowadnia muzyk Zach AshtonFoto: Mat. pras.

Amerykański muzyk samouk Zach Ashton upodobał sobie przede wszystkim gitarę, a komponować zaczął już w wieku 18 lat. Jego międzynarodowa kariera rozpoczęła się w Brazylii, gdzie mieszkał i pracował przez siedem lat. - Najpierw wylądowałem w przemyśle muzycznym, w którym nigdy nie chciałem się znaleźć. Potem zacząłem nagrywać sam - wspominał w Czwórce. Do tej pory wydał pięć albumów studyjnych, a jego najnowszy krążek "People & Places" został nagrany w Rzymie.

Zach Ashton Bez względu na to, gdzie przebywasz, zawsze jesteś niebieską kropką w GPS-ie

- Podróżowanie pozwala zrozumieć, że oczekiwanie to nic trudnego. To nauka cierpliwości. Liczą się chwile - opisywał swój styl życia Zach Ashton. W "Czacie Czwórki" mówił nam także o swoich literackich inspiracjach, czego w życiu szuka oraz dlaczego odwiedził Polskę.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której słuchaliśmy muzyki Zacha Ashtona i sprawdzaliśmy, jak żyją cyfrowi nomadzi na świecie.

***

Tytuł audycji: "Czat Czwórki"

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał: Anna Depczyńska

Goście: Zach Ashton (muzyk i podróżnik)

Data emisji: 30.11.2016

Godzina emisji: 16.08

jsz/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nieprzyjazne polskie miasta, a w Danii ludzkie korki

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016 18:01
- Miasta w naszym kraju są trochę nieprzyjazne, bo projektowaliśmy je z innymi założeniami - mówi Radek Gajda, architekt, urbanista. - Zwłaszcza te rozbudowywane, czy jak Warszawa odbudowywane, w latach 60. czy 70. XX wieku - wyjaśnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Smutne piosenki czynią nas szczęśliwszymi

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016 18:54
Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania, z których wynika, że smutne i "dołujące" utwory wpływają na nas pozytywnie. Wyniki opublikowano po analizie reakcji emocjonalnych prawie 2500 osób w trzech ankietach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie marnuj żywności. Przekaż ją potrzebującym

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016 19:44
Statystyki alarmują - co ósma osoba na świecie cierpi z powodu głodu, a każdy z nas wyrzuca rocznie ok. 52 kg jedzenia. Jak je zmienić i wyciągnąć rękę do najbardziej potrzebujących?
rozwiń zwiń