Biznes w sieci. Jak odnieść sukces?

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2018 17:30
Blogosfera, YouTube, szkolenia w sieci albo copywriting - biznes w internecie kwitnie i ma się coraz lepiej. Czy to najlepsza droga do sukcesu?
Audio
  • Zakładasz biznes w sieci? Zacznij od opracowania strategii (Czat Czwórki)
Pakiet Przyjazne Prawo to ponad 60 rozwiązań, które mają ułatwić życie biznesowi.
Pakiet Przyjazne Prawo to ponad 60 rozwiązań, które mają ułatwić życie biznesowi.Foto: pixabay/rawpixels

Tylko na pozór to praca marzeń, bo wymaga wielu poświęceń i sporej wiedzy. - Internet jest tak dużym rynkiem, jak ten offline'owy. Niektórzy mogliby się pokusić o stwierdzenie, że nawet szerszym, bo ma zasięg globalny - mówiła doradczyni biznesowa Klaudia Fotyniuk. - To daje nam pole do prowadzenia swojej działalności za granicą, jeśli np. w Polsce nisza, którą się zajmujemy jest nasycona - przekonywała.

- Z drugiej strony globalny zasięg sprawia, że musimy sprawić, by nasz produkt przebił się wśród całej masy innych komunikatów. Uczynić z niego coś wyjątkowego na światową skalę. 

Z rozmówczynią zgodziła się Anna Miotk, medioznawczyni z PBI. - Internet stworzył możliwości. Doprowadził do cyfryzacji wielu obszarów naszego życia, które do tej pory obsługiwaliśmy wyłącznie analogowo. Teraz bez trudu większość czynności wykonujemy za pomocą internetu - mówiła. 

Jak wykorzystać potencjał internetu, żeby rozkręcić swój biznes? Jak sprawić, żeby z jego pomocą dotrzeć do jak największego grona odbiorców? Jak działa e-marketing i czego potrzeba, żeby odnieść w sieci sukces? O tym rozmawialiśmy w studiu Czwórki. Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: dr Anna Miotk (medioznawca, Polskie Badania Internetu), Klaudia Fotyniuk (PR i Business Consulting), Andrzej Tucholski (psycholog biznesu i bloger)

Data emisji: 13.08.2018

Godzina emisji: 15.08

ac

 

 

Czytaj także

Miłość z internetu? "To miejsce dobre, jak każde inne"

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 10:40
- Potraktujmy internet jako miejsce, w którym jest mnóstwo ludzi poszukujących miłości. Można wejść, rozejrzeć się, pomóc swojemy szczęściu - przekonuje terapeutka i ekspertka w jednym z portali randkowych Joanna Godecka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyzwania twórców internetu. "Czeka nas 5G"

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 14:39
- Mamy internet wszędzie i spodziewamy się go wszędzie. Jeśli nagle internetu nie zabraknie, np. w górach, gdzie nie ma zasięgu, jesteśmy po prostu zaskoczeni - mówił Łukasz Bromirski z Cisco Systems Polska. Jak temu zaradzić?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czy w Polsce jest dobry klimat do prowadzenia swojej firmy?

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 17:00
W Polsce powstaje coraz więcej firm. Jak twierdzą eksperci - to efekt ułatwień dla młodych przedsiębiorców.
rozwiń zwiń