Pułapki zdalnej pracy. To nieprawda, że ma ona same plusy

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2021 11:00
Część osób chwali sobie pracę zdalną, część chce wracać do biur. Jedni narzekają na trudność z zarządzaniem swoim czasem pracy w warunkach domowych, innym trudno znieść poczucie osamotnienia. Gdzie jeszcze kryją się jej pułapki?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/ Vadym Pastukh

grypa kaszel stock 1200.jpg
Czwarta fala COVID-19 i sezon grypowy. Najlepszą ochroną są szczepienia

Eksperta, który zagości w naszym studiu zapytamy od czego zależy nasze postrzeganie pracy zdalnej, jakie pułapki kryje wygodna praca we własnym domu. Wspólnie zastanowimy się też jak pandemia zmieniła kulturę naszej pracy. 

Posłuchaj także:

W audycji także: 

  • Sprawdzimy czym jest Karta Praw Drzew. Warszawa jest pierwszym miastem w Polsce, które wypracowało jednolite standardy zarządzania miejską zielenią. 
  • Wybierzmy się też na cmentarze, tym razem wraz z akcją "Nie kupuj- użyj po raz drugi". Na cmentarzach w polskich miastach pojawiły się regały na używane znicze. Rozwiązanie wpisuje się w trend "zero waste". Używane znicze trafiają na półkę, aby z kolei ktoś inny mógł je zabrać i ponownie wykorzystać.
  • Wybierzemy się na Galę BohaterOn
  • Przegląd sportowy 
  • Konkurs "Na ucho"

***

Na audycję "Czat Czwórki" we wtorek (26.10) o godzinie 15.05 zaprasza Piotr Firan.

Zobacz więcej na temat: Czwórka praca zdalna praca

Czytaj także

Powrót do biur - czego się obawiamy?

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2021 11:45
- Boimy się powrotu do nowej rzeczywistości i tego, co nas czeka w biurze - mówi w Czwórce trener i coach Honorata Kifner. - Również obawiamy się zarażenia wirusem w pracy i w drodze do niej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak chcemy pracować po pandemii? Preferencje Polaków

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2021 23:20
Od ponad roku praca zdalna dla wielu z nas jest rzeczywistością. Dziś jedni wciąż cenią sobie pracę zdalną, inni tęsknią za wykonywaniem obowiązków w biurze. Sprawdzamy jaki system pracy byłby dla nas najbardziej odpowiedni po pandemii.
rozwiń zwiń