X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prawie Kino Letnie. Filmy przy blasku księżyca

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2017 15:08
- Nazwa naszego mini festiwalu wzięła się od nazwy naszego projektu Prawie Kino, w ramach którego organizujemy na uniwersytetach w całej Polsce spotkania z filmowymi twórcami - tłumaczyła w rozmowie z Mateuszem Kulikiem Julia Kasprzak, koordynatorka projektu Prawie Kino Letnie. 
Audio
  • Co w programie 3. edycji Prawie Kina Letniego? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Na zdjęciu: Krzysztof Bagiński,  Michał Huszcza, grający w filmie Wszystkie nieprzespane noce
Na zdjęciu: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, grający w filmie "Wszystkie nieprzespane noce"Foto: materiały prasowe
Sprawdź też:
3.-PRAWIE-KINO-LETNIE---grafika1200.jpg
3. Prawie Kino Letnie

W dniach 15-17 czerwca na Małym Dziedzińcu Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego odbywa się objęta Czwórkowym patronatem 3. edycja Prawie Kina Letniego. W ciągu tych trzech dni, po przekroczeniu uniwersyteckiej bramy możemy przenieść się do świata filmowych wrażeń, a za sprawą magii srebrnego ekranu udać się w prawdziwą podróż po filmowych miastach świata. - Projekcje zaczynamy dniem warszawskim. Pokażemy dwa filmy, które dzieją się w Warszawie: klasyk Andrzeja Wajdy "Niewinni czarodzieje" oraz obraz Michała Marczaka w pewnym sensie do niego nawiązujący, czyli "Wszystkie nieprzespane noce". To będzie pierwsza projekcja tego filmu w kinie plenerowym - chwaliła się Julia Kasprzak.

Posłuchaj też:
kino publiczność strach 1200x660.jpg
Festiwal Filmów Kultowych. Święto kina gatunkowego

W "Pierwsze słyszę" koordynatorka Prawie Kina Letniego opowiadała też o powstaniu tego projektu trzy lata temu oraz o tym, co czeka na widzów w trakcie kolejnych dni wydarzenia. - Zatrzymamy się w Stanach Zjednoczonych, a potem wrócimy do Europy - zdradzała. Jakie klasyczne i współczesne filmy z tych dwóch miejsc zobaczymy? Więcej o tym w nagraniu całej rozmowy z Czwórkowego studia.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Julia Kasprzak (koordynatorka projektu Prawie Kino Letnie)

Data emisji: 15.06.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kino patriotyczne. "Chodzi przede wszystkim o treść"

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 14:54
- Trudno skondensować i skrystalizować definicję filmu patriotycznego. Zależy ona na przykład od tego, czy mamy do czynienia z krytykami z opcji prawicowej, albo lewicowej. Czy na przykład patriotycznym nie może być film, który w pozytywnym świetle przedstawia współczesną Polskę? - zastanawiał się w Stacji Kultura Jakub Koisz, niezależny krytyk filmowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Rosłaniec: moje bohaterki dorastają ze mną

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2017 14:36
Po "Galeriankach" mówiła, że więcej nie zrobi filmu o nastolatkach, podobnie było po "Bejbi blues", jednak jej najnowsza produkcja "Szatan kazał tańczyć" dotyka podobnych wątków. - Jak mówisz, że nigdy więcej czegoś nie zrobisz, to wychodzi odwrotnie. Chciałabym zrobić film, dziejący się w innym świecie - mówiła reżyserka Kasia Rosłaniec.     
rozwiń zwiń