Wielkie kino i dobra muzyka - zacznij z nami czwartek

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 14:13
Sprawdzimy, jak ciekawie spędzać czas samemu, a jednak z innymi, powiemy o powstającym  sequelu "Epidemii strachu" i sprawdzimy, jaką muzykę warto poznać. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/nampix

shutterstock The Sims 1200.jpg
The Sims. Gra jak żyła złota

Program rozpoczniemy od materiału dotyczącego gratki dla gamerów, czyli nowego dodatku do gry "Destiny 2". Rozszerzenie oferuje nową kampanię i pozwala bohaterom po raz pierwszy korzystać z mocy pochodzących od Ciemności. W tej godzinie powiemy także, jak grać w planszówki online. 

ZOBACZ WIĘCEJ Gaming w Czwórce >>>

Po godz. 7.15 zajrzymy do świata wielkiego kina. Jak się okazuje Steven Soderbergh pracuje nad sequelem "Epidemii strachu". Pandemia koronawirusa sprawiła, że nieco zapomniany film z 2011 roku zatytułowany "Contagion - Epidemia strachu", stał się hitem i jednym z najchętniej oglądanych tytułów na platformach streamingowych.

Posłuchaj także:

Po godz. 8.15 zaprosimy na spotkanie z dziennikarzem muzycznym Czwórki i DJ-em Norbertem Borzymem, który opowie o historii grup muzycznych i numerów, które trzeba znać. 

***

Na audycję z cyklu "Pierwsze Słyszę" w czwartek (14.1) o godz. 6.05 zaprasza Kamil Jasieński

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka rozrywka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Azja, origami, "Parasite" i czerwony dywan, czyli Festiwal Pięciu Smaków

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2020 13:29
25 listopada ruszy internetowa odsłona festiwalu. Tym razem, zgodnie z dalekowschodnim kalendarzem lunarnym, patronuje jej Metalowy Szczur. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Albumy, które trzeba znać. Poleca DJ Bert

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 06:00
Przez całe ferie w audycji "Pierwsze słyszę" dziennikarz i didżej Norbert Borzym będzie opowiadać o albumach, które miały wpływ na muzykę współczesną i nowe brzmienia.  
rozwiń zwiń