X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie masz kasy? To nie problem!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 14:20
Wszystkim, którzy zalogują się na tym portalu bieda nie grozi. Tam za rzeczy, usługi, pomoc nie płaci się pieniędzmi, a dobrymi chęciami.
Audio

Wymiennik.org to nie tylko niekomercyjny portal "handlu bezgotówkowego", ale przede wszystkim społeczność. Ludzie wymieniają się tam rzeczami, usługami, a przy okazji poznają, zaprzyjaźniają, tworzą pewnego rodzaju "rodzinę".

Co ważne wymiennik.org nie działa na zasadzie coś za coś. Jak tłumaczy Sara Malinowska z portalu wymiana jest swobodna. – Nie jest konieczne, żebyśmy wymieniali się ze sobą bezpośrednio  w tym samym momencie – podkreśla. Dla porządku twórcy portalu wprowadzili swoją wirtualną alternatywną walutę "alterkę".  

Jak przebiega wymiana na portalu? To proste. Jeśli czegoś potrzebujesz przeglądasz katalog ofert. Każda oferta jest wyceniona. Przykładowo: godzinny kurs suhi "kosztuje" 20 alterek. Na liście ofert sprawdzasz dane kontaktowe osoby, która oferuje kurs i umawiasz się z nią. "Sprzedawca", usługodawca loguje się do systemu i zapisuje w nim informacje o  wymianie – kto, od kogo, kiedy i za ile. Do konta dostawcy są dopisywane punkty (+20 alterek), a twoje konto zostaje obciążone taką samą liczbą punktów ujemnych (-20 alterek). Bilans wszystkich transakcji zawsze wynosi 0.

Wielu z nas zapewne wyobrażało sobie jak wyglądałby świat, gdyby nie było pieniędzy. Teraz można do takiego wirtualnego świata się przenieść. Wartością tam nie są monety, banknoty, ale czas, umiejętności, talenty i wiedza.

Wymiennik.org ma także inne zalety. Dzięki bezgotówkowej wymianie możemy uniknąć zaciągania kredytów, uniezależnić się od pieniądza i inaczej postrzegać siebie, swój czas i zdolności.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Sarą Malinowską i Izą Kaszyńską, które były gośćmi audycji "Na cztery ręce".

źr.wymiennik.org
źr.wymiennik.org


Zobacz więcej na temat: handel pieniądze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Od 200 zł do milionów - rzecz o internetowym krezusie

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 19:00
Rafał Agnieszczak polskim biznesmenom zagrał na nosie. W wieku 20 lat zainwestował 200 złotych i zarobił miliony zakładając i inwestując w portal internetowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myspace odrodzi się jak Feniks z popiołów?

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 17:24
Coraz mniej popularny społecznościowy portal Myspace zamierza walczyć o internautów. Właśnie przechodzi kolejne zmiany, a szefowie zapowiadają internetową prapremierę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka czystka na Facebooku. Nagle znikają "lajki"

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2012 09:54
Portal społecznościowy zaczął usuwać fałszywe wyniki związane z naciskaniem guzika "Lubię to!". Według ekspertów, może to być akcja wymierzona przeciwko nieuczciwym zabiegom reklamowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Masz Facebooka? A może masz depresję?

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 20:00
Portale społecznościowe mają też swoją ciemną stronę. Amerykańscy naukowcy już oficjalnie używają sformułowania "depresja facebookowa". W Polsce to zjawisko też się pojawia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Top 10 aplikacji na Facebooku

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2012 13:41
Wśród najpopularniejszych aplikacji, z których korzystają polscy internauci w słynnym serwisie społecznościowym, pierwsze miejsce należy do programu, który... wyłudza dane i rozsyła spam.
rozwiń zwiń