"Assassin's Creed: Valhalla" Nowy patch i DLC

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2021 13:29
Ubisoft nieustannie rozwija swój hit "Assassin’s Creed: Valhalla". Chociaż od premiery minęło już kilka miesięcy, gra otrzymuje nową zawartość oraz szereg usprawnień.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Pe3k/Shutterstock.com

Dziś "Assassin’s Creed: Valhalla" otrzyma nową aktualizację opatrzoną numerem 1.2.1. Oprócz naprawy błędów, z którymi wciąż boryka się tytuł, Ubisoft dostarczy nowości  związanej z dodatkiem "Gniew Druidów". Na szczególną uwagę zasługują trzy nowe umiejętności, które modyfikują system walki. Od teraz nasz bohater nie będzie "wytrącany z równowagi" w trakcie wykonywania udanych ataków w walce wręcz, podczas celowania z łuku lub ataków specjalnych. Zadbano także o balans wydłużając czas trwania okrzyku bojowego, charakterystycznych dla serii skoków z dużej wysokości, a zbyt skuteczne atuty naszej postaci zostaną osłabione. Możliwości personalizacji doczekała się również kamera filmowa. Dla fanów wędkarstwa zadbano też o możliwość zarybiania zbiorników wodnych różnymi gatunkami ryb, które potem możemy oczywiście złowić i skonsumować. Pamiętano o miłośnikach pierwszej części przygód asasynów oraz równie udanego "Assassin’s Creed: Origins". Od teraz gracze będą mogli dokonać zmiany skina bohatera Valhalli na Bayeka z Origins oraz legendarnego Altaira.

GryOnLineTrailery/Assassin’s Creed Valhalla - cinematic PL

 

Wielu graczy, którzy borykali się ze spadkiem płynności gry, powinno odczuć poprawę wydajności. Zadania, których do tej pory nie udało się ukończyć z powodu błędów, również otrzymały stosowne poprawki. Uważni gracze dostrzegą także modyfikacje interfejsu, który teraz wydaje się bardziej intuicyjny i przejrzysty. 

Wszystkie zmiany oraz poprawki związane są z zaplanowanym dodatkiem zatytułowanym "Gniew Druidów". Elvor wybierze się w podróż do Irlandii, gdzie postara się odkryć tajemnice kultu dzieci Danu. Premiera zaplanowana jest na 13 maja bieżącego roku.

 

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

Dub Pistols z nowym krążkiem "Addict". "Muzyka z pozytywną energią"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 22:01
Światło dzienne właśnie ujrzał kolejny album od Dub Pistols, zatytułowany "Addict". Na krążku znajdziemy jedenaście kawałków, pełnych pozytywnych emocji. Ale nie tylko. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Azja, origami, "Parasite" i czerwony dywan, czyli Festiwal Pięciu Smaków

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2020 13:29
25 listopada ruszy internetowa odsłona festiwalu. Tym razem, zgodnie z dalekowschodnim kalendarzem lunarnym, patronuje jej Metalowy Szczur. 
rozwiń zwiń