Ostatni tydzień głosowania w plebiscycie "Nieprzeciętni 2019". Głosuj i wygrywaj!

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 11:58
Naukowcy, life designerzy, działacze społeczni, instruktorzy, sportowcy, wolontariusze, aktywiści i pasjonaci - to finaliści plebiscytu radiowej Czwórki "Nieprzeciętni 2019". Jeszcze tylko do 9 czerwca na stronie czworka.online można głosować na swojego faworyta i zdobywać nagrody. Zwycięzca ogłoszony zostanie 18 czerwca podczas gali finałowej, którą uświetni koncert Meli Koteluk.
.
.Foto: .

nieprzecietni_1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny - Nieprzeciętni 2019 >>>

Dziesiątka finalistów plebiscytu to młodzi ludzie, którzy w ciągu minionego roku zrobili coś wyjątkowego dla innych. To odważni i nietuzinkowi pasjonaci, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą nieoczywiste rzeczy, przez co zasługują na tytuł "nieprzeciętnych".

Przypomnijmy: finałową dziesiątkę wybrało jury w składzie: Hanna Dołęgowska - przewodnicząca, Mela Koteluk, Andrzej Bargiel, Orina Krajewska, Daria Ładocha, Dariusz Aksamit, Rafał Gębura, Marta Zalewska oraz Michał Brańka, zeszłoroczny laureat "Nieprzeciętnych".

nieprzeciętni 2018 laureat.jpg
"Nieprzeciętni 2018" - działo się! Zobacz serwis specjalny >>>

- Wybierając finalistów, pragnęłam wskazać osoby, których być może nikt nigdy jeszcze nie docenił, a moim zdaniem robią rzeczy niezwykłe. Chciałabym, aby świat o nich usłyszał - zachęca do zapoznania się z sylwetkami finalistów i głosowania na swoich faworytów Daria Ładocha. ZOBACZ WIĘCEJ Daria Ładocha o "Nieprzeciętnych 2019" >>>

Finaliści "Nieprzeciętnych" otrzymają nagrody rzeczowe, a zwycięzca również statuetkę i oczywiście tytuł "Nieprzeciętny 2019". 

Niespodzianki czekają także na głosujących. Każdy, kto odda głos i uzasadni swój wybór, weźmie udział w losowaniu nagród. Codziennie można oddać maksymalnie cztery głosy na wybranego finalistę.

Głosujcie na swoich kandydatów TU >>>

Najciekawsze uzasadnienia zostaną nagrodzone radioodbiornikiem DAB+. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Laureat plebiscytu "Nieprzeciętni 2019" ogłoszony zostanie 18 czerwca podczas gali finałowej w Studiu Polskiego Radia im. W. Szpilmana w Warszawie. Więcej informacji o finalistach i o plebiscycie, oraz regulamin znajdują się na stronie: czworka.online.

***

mat. pras./kd/ac

Czytaj także

Dariusz Aksamit: nieprzeciętność sprawia, że świat idzie naprzód

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 16:01
- W szkole uczy się dzieci, by były grzeczne, posłuszne i skromne. Ale fatalnie jest, jeśli przez tę źle pojętą skromność rozumiemy niechwalenie się swoimi sukcesami - tłumaczył Dariusz Aksamit. - Dlatego, jeśli ktoś uważa, że jest nieprzeciętny, to powinien się zgłosić.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marta Zalewska ceni "nieprzeciętnych niechcący"

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 13:29
- Nieprzeciętnych ludzi jest sporo, tylko trzeba szerzej otworzyć oczy - mówi Marta Zalewska, zwyciężczyni konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" oraz członkini kapituły jury plebiscytu "Nieprzeciętni 2019". - Ten plebiscyt jest wspaniały, bo nie ma w nim ograniczeń, każdy może być indywidualistą na dowolnym polu - dodaje. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hanna Dołęgowska: "Nieprzeciętni" to plebiscyt dla tych, którym się chce

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 11:56
- Wielcy twórcy kultury stali się nimi, bo im się chciało. To podstawa, gdyż każdy zwykły człowiek może być nieprzeciętny, jeśli tylko chce mu się czegoś więcej, czy to w dziedzinie, którą zajmuje się zawodowo, czy też poza nią. Możliwości jest bardzo wiele – mówiła w Dwójce dyrektor redaktor naczelna Czwórki.
rozwiń zwiń